Временно се спира трамвайното движение по маршрута на трамвайни линии № 6, 11 и 12, съобщиха от столична община.
За времето от 5.00 до 16.00 часа на 18.09.2010г. в участъка от СТ „Елпроменерго” до трамвайно ухо „Илиянци”; За времето от 7.30 до 11.00 часа на 19.09.2010г. в участъка по бул.”Рожен” от „София Север” до ул.”Илиянско шосе” по трамвайна линия №№6, 11 и 12; За времето от 11.00 до 16.00 часа на 19.09.2010г. в участъка с ул.”Илиянско шосе” до трамвайно ухо „Илиянци” по трамвайни линии 11 и 12.
В тази връзка за времето от 5.00 до 16.00 часа на 18.09.2010г. се въвежда следната организация на движение на маршрутите на градския транспорт в горепосочения участък:
Трамвайна линия 11 се движи по маршрут бул.”Никола Петков” – СТЗ „Елпроменерго”. Трамвайна линия 12 се движи по маршрут площад „Журналист” – СТЗ „Елпроменерго”.
Разкрива се и времнна автобусна линия №12-ТМ с маршрут автостанция „Илиянци” – СТЗ „Елпроменерго”(крайна станция на автобусни линии №№83 и 108).
След 16.00 часа на 18.09.2010г. трябва да се възстанови движението по трамвайни линии №№ 11 и 12 по постоянен маршрут. За времето от 5.00 до 11.00 часа на 19.09.2010г. се въвежда следната организация на движението:
Трамвайна линия 11 ще се движи от бул.”Никола Петков” до трамвайно депо „Банишора”; Трамвайна линия 12 ще се движи от площад Журналист до трамвайно депо „Банишора”; Трамвайна линия 6 ще се движи от ж.к.”Лозенец” до „Централна гара” през ул.”Струга”.
За врамето от 11.00 до 16.00 часа на 19.09.2010г. се въвежда следната организация на движенито: Трамвайна линия 6 ще се възстанови от ж.к.”Лозенец” до ж.к.”Обеля” след 11.00 часа на 19.09.2010г. при завършване на ремонта на участъка по бул.”Рожен”;
Трамвайна линия 11 ще се движи от бул.”Никола Петков” до трамвайно дето „Банишора”; Трамвайна линия 12 ще се движи от площад Журналист до трамвайно депо „Банишора”.
Разкрива се временна автобусна линия№ 12-ТМ с маршрут автостанция „Илиянци” – „Централна гара”. След 16.00 часа на 19.09.2010г. движението на трамвайните линии №№11 и 12 се възстановява по постоянните им маршрути.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Държавната платформа на Украйна за дарения набра почти 4 млрд. долара
Европейските фондови пазари прекъснаха най-дългата серия със загуби след септември 2023 г.
Защо AI не е най-голямата инфлационна тревога на Английската централна банка?
Serdika Center и Paradise Center са донесли печалба от почти 26 млн. евро на NEPI Rockcastle
Димитър Радев: Бързият кредитен растеж изисква по-голяма предпазливост
Сфакянакис: САЩ подценяват способността на режима в Иран да оцелее в дълга война
Поставил отрова в труп на говедо: Обвиниха задържания за смъртта на осем лешояда
Икономист: България върви в "черна спирала" заради рекордния дълг
Проф. Кръстева за заглушителя, руския самолет и Иран: Тревожно е, че институциите не работят
14 загинали и над 100 са ранени при двоен руски удар по родния град на Зеленски
Централна емисия
Централна емисия
Алегри: Интер? Фаворитите са осем отбора
Локо ГО триумфира в дербито и нанесе първа загуба на лидера Етър ВТ
Милан остави зад борда Нкунку, Томори и Фофана
Шатхьор ще домакинства на стадиона на английски гранд в Шампионска лига
Страхотно! България с летящ старт на Европейското
ЦСКА с важно уточнение
Популярният менталист Lior Suchard се завръща в България
Дневен хороскоп за 22 август, събота
3 зодии с повече късмет в седмицата от 24 до 30 август 2026
9 летни храни срещу задържане на излишни течности
Нумерологична прогноза за септември 2026
Тирамису с йогурт
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Нова животоспасяваща апаратура за най-малките пациенти получи МБАЛ Добрич
Витамин C в грижата за кожата - защо заслужава място в ежедневната рутина?
Не е само София, световноизвестен италиански град забрани велосипедите
Младите огнеборци от ОДК-Варна станаха европейски вицешампиони на първенство в Чехия
219 пияни и дрогирани водачи спипа КАТ за седмица
Откриха мъртъв генерал-майор от ФСБ в оставка в Москва
Пулев: Задълбочаваме икономическото партньорство със САЩ
„Събор Кривини“ дарява всички приходи от входни такси за ремонт на храм в Долни чифлик