IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Мишо Бирата открит мъртъв в хотел в Правец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

241
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
"Поех ангажимент да не го закачам Мишо Бирата...", казва премиерът в разговора, имайки предвид собственика на бира "Леденика" и ММ Михаил Михов.Още тогава Борисов обясни, че президентът Георги Първанов е потърсил съдействие от него по случая с бизнесмена Мишо Михов и действията на митниците спрямо него."Боко и Гоце да се разберат на кого на съвестта ще лежи Мишо бирата!Лека му пръст!
отговор Сигнализирай
240
T Bag
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не е бил прострелян!!! Стреля ли са в любимото му плушено мече с което е бил неразделен. Случилото се е предизвикало инфаркт на миокарда и нарушение на мозъчната дейност. Никой не успя да обясни до сега какво праи четвърти том на историята на БКП в стомаха му.
отговор Сигнализирай
239
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Някак си това ме подсеща за оня готиния филм с Джордж Клуни. При толкова приятели и врагове на тоя бизнесмен - каква *** дума само... - а те наистина не са малко (Първанов, Борисов, ***) е редно да проверят пръстите на краката му за мъничка дупчица от инжекция, евентуално предизвикала неговия инфаркт!
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Е с такъв матриял сме за никъде......браво форумци
отговор Сигнализирай
237
uha
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
така става със спонсорите на ГЕРБ,когато станат приказливи-гробарите им са най-добри,а и помощта от ЦРУ се каза думата.КГБ ряпа да яде.затова си мълчи Вождът напоследък-той не може да прави 2 неща едновременно-блокира му програмата-хаха
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
И сега кой ще лапне завода за бира?
отговор Сигнализирай
235
Васко Кръпката
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Няма бира, няма бира...и сърцето ми направо спира :(...Мир на праха му!
отговор Сигнализирай
234
до 229 и 230
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 12
Много бъркате герберюги, този е приятел не на Гоце, а на Любимеца Ви Боце /Бойко Борисов/
отговор Сигнализирай
233
до 239
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
От кога Бойко е съдия?
отговор Сигнализирай
232
Ф.С.В
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Дилемата е,, дали си е отишъл или някой му е "помогнал" тази хотелска стая нещо не се вързва , а хората на чаша бира си казват много тайни
отговор Сигнализирай
Новини