IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Почивка, почивка, но по-важно е работата да не спира!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 9
този наистина взе за балъци. Как ти дава три почивни дни на нова година , като те двата са си почивни по закон а втори ще го отработваме на 21.01...Е е е ,не ви искаме почивките , нито пък искаме да ни се отнема от нормалната почивка. ГЕРБЕРИ..................КУХА РАБОТА. ПО ВРЕМЕТО НА ЖИВКОВ КАТО ТЕ КАРАХА ДА РАБОТИШШ И СЪБОТАТА , ПОНЕ ГО НАРИЧАХА "СЪБОТНИК" А СЕГА КАКВО "ДЯНКОВНИК"?????
отговор Сигнализирай
17
а
преди 13 години
Харесвам 58 Не харесвам 1
Само призиви за работа, ама изглежда с честен труд в България почти нищо не става. От както се поммя, баща ми се бъхти и едвам издържа къщата. Има един панталон на *** си и се чудя как не се е пропил. Винаги е тъжен и депресиран. В същото време, тарикатите си ходят с джиповете и харчат по 1000 лева на вечер в някоя дискотека с ***. Вие, управляващите, въведете някакъв ред в страната, а не вдигайте само лозунги! Не искам да повторя живота на татко!
отговор Сигнализирай
16
Дядо Петър
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Раронът пробутва все стари и изтъркани Тошови номера.ЗАЩО НЕ, ЩОМ ОЩЕ МУ МИНАВАТ?
отговор Сигнализирай
15
Ной
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Каква работа, каква почивка? 2012-та ще предложи нещо много по-интересно! Аз работя за да си купувам дъски и въжета, а през почивните дни си строя кораб ... кой знае - може да ми влезе в работа догодина!
отговор Сигнализирай
14
Зиг
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 2: Атанасовден е или на 18.01 (нов стил) или 31.01 (старт стил), но определено не на 21.01.. по който и да е стил... А по отношение на това, че за нас празници нямало - определно с пълна сила все още важи приказката "Може да сме без( )делници, но не сме без празници." :)
отговор Сигнализирай
13
Вуте
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Моем да копам, моем и да не копам!
отговор Сигнализирай
12
Глупости
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
31-ви декември е събота а 1-ви януари неделя, тоест само 2-ри е в повече, но той се отработва така че никаква почивка в повече няма. Една стандартна събота и неделя.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Човека на снимката обяви за работа ли чете?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
Колкото повече чиновници в тази държава - толкова по-зле!
отговор Сигнализирай
9
Голям Мишок
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Работата много пречи на почивката :)
отговор Сигнализирай
Новини