IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Народът се втурна в Гърция и запуши Маказа!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

136
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Така ще е, докато направят свястна магистрала за Гърция и тази за Бургас остане колкото да я има. Радвам се, че все повече хора се обединяват в наказателната акция срещу отрепките на нашето море, на което не сме добре дошли - дори да имаме пари, дори да се държим като европейци, дори да оставяме бакшиши като американци. Шута и да ги няма, пък да видим :)))
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
ВИнаги връщат рестото до цент в Гърция и те изпращат с усмивка.Много ясно че ще отидеш отново там, а нашите келнери закръглят и си прибират паричките и даже и едно мерси не казват.Нахална работа!
отговор Сигнализирай
134
От гърция
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Поръчах си порция октопод на скара + гръцка салата, излезе ми около 13 евро. Това ми се сервира от двама сервитьора в перфектен вид и с усмивка. Покривката беше сменена с нова, приборите светеха от чистота. Безплатно ми донесоха: Хляб, бутилка с минерална вода, около 30 грама маслинова паста с две малки пакетчета масло и нещо като десерт, приличаше на нашето реване. Бяха ми останали само едри пари - дадох им 100 евро, върнаха ми до цент и с усмивка ме изпратиха до входа на заведението.найс а?
отговор Сигнализирай
133
За съжаление
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
До 1980-1985 морето в родината ни беше девствено чисто.
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ша фанеш болест ако спиш с ромки не 6 м. Ами и год. Може и да не се оправиш
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
В Кипър единственото хубаво нещо е клефтикото, а и портокаловите дървета по улиците. Иначе морето им няма как да се сравнява с плажовете у нас, просто няма!
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
В кипър е по от гърция Ама е скъпичко за българите
отговор Сигнализирай
129
хаха
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Нали знаете приказката за лисицата и гроздето
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
В България най-много да хванеш разтройство, в Гърция *** от които се лекуваш 6 месеца - личен опит.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 16
Който казва че е лошо на нашето море, не е стъпвал тук поне от 15 години. Поне!!!
отговор Сигнализирай
Новини