IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кръстиха парк на Нури Адалъ – наш Мандела и знаме на ДПС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
SCIPIO
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Да, наш Мандела, борец за правата на човека в един тоталитарен режим, в което индивидуалността не е от значение, а от значение е благосъстоянието на Партията Майка, чието верую е "Всички сме равни, но някои сме по-равни". Жалко че след 25 години такива хора се почитат само от ДПС а другите партии, а да не говорим за широката общественост не оценяват тяхната саможертва!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Били ли са агенти на ДС?Ето как се обезсмисля всичко, когато са замесени ченгета.
отговор Сигнализирай
37
Осман
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Браво на ДПС. Това отдавна трябваше да стане. Гледам заблудените *** плюят и храчат с коментарите си. Булгаристански ***
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Позор! Поклон пред ДС. Да живее БКП!
отговор Сигнализирай
35
1
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
До Платон,всичко за малцинствата в България,която е и тяхна родина,макар ,че ганьооо-офци като тебе искат да ги изгонят.
отговор Сигнализирай
34
Платон
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
А какво е направил Нури Адалъ за България? За първи път чувам това име. Ако нямаше ДПС, нямаше и да чуя за този човек. Стига турска пропаганда!
отговор Сигнализирай
33
1
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Лошо ми е. едновременно и мозък нямаш ганчоооооо,какво са направили за Турция,че ще има паркове с техни имена.
отговор Сигнализирай
32
1
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
Факт е че турция добро не е направила през вековете история! Робство и кръв! И турчин да си - би трябвало да ти е гадно, че турция в миналото е причинявала толкова смърт и сълзи, не да я защитаваш? какво защитаваш? турция в миналото е била долна страна - ДА
отговор Сигнализирай
31
История
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
До АнонименДолни са тези, които наричат турците и Турция долни ...
отговор Сигнализирай
30
1
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
До Анонимен-47, да долна ,но само за такива като тебе,които,още четат комунистическа история.
отговор Сигнализирай
Новини