IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нов инцидент в тунел на "Хемус", сега в "Ечемишка"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
А
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Тунела на Витиня е най дългия и най тъмния, осветлението вътре е просто смешно ... Жалко че трябваше да се стигне до трагедията. Но, често съм пътувал по този път и в тунелите много хора просто карат като за извън тунелите ( никакво съобразяване със настилката и осветлението )
отговор Сигнализирай
6
Сиромах
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До Анонимен:А може ли да ми кажеш къде не се краде и при коя парламентарна група не се краде?
отговор Сигнализирай
5
Б.Б
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Сменете лампите в тунели и ме викнете да срежа лентичката
отговор Сигнализирай
4
shofior
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Защо са тези спорове, какво се яде и яде ли се асфалт. Хората, като мият пода на обществени сгради, слагат табелка "Внимание мокър под", а тука имаме тунели, които имат отлагания от изгорели газове, вода и т.н.,което прави настилката хлъзгава и не се вземат мерки да се обезопаси. Като не са годни и създават риск за живота на хората е нормално да се затворят до отстраняване на проблема. И засегнатите във всяка една нормална държава да са я осъдили, не че това ще върне човешките живот.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
До Анонимен 1Пътуват основно тирове защото фалираха железопътня транспор за да си направят транспортни фирми!
отговор Сигнализирай
2
до 1
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До Анонимен: Ами щото идва от нашите пари. Но една малка част. Другите са в банки в Катар и Швейцария.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 24
Нали асфалт не се ядеше, защо пътувате по магистрала Хемус, а не по някой селски път на Станишев?
отговор Сигнализирай
Новини