BGONAIR Live

Браншът в защита: Плажовете ни по-хубави от гръцките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Уф
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
"Венцислав Левов, концесионер в к.к. Слънчев бряг" вероятно има причина да го каже това. Това, обаче, не го превръща в истина. Вероятно той самия си летува на хубаво и на чисто......
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
ми,не знам всички познати чужденци,които бачкат и живеят тук, със се дечурлигата си ,които са не по-малко от 3 на семейство,всяка ваканция на децата, са в Гърция.що така ?!един не каза че отиват или са били на Черно море.жалко,жалко за морето и плажовете ни ,които м/у другото по Конституция са държавна собственост,но само според нея де.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Хаха.Поредната платена статийка. Падение!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Колко *** има на плажа, само това питам? Ако има един химически на целия плаж пак е добре.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Византийските плажове са кофти,но в хотелите и ресторантите поне не те дерат на живо!Кафе и кола-бонус шезлонг за цял ден. майната им на нашите кръвопийци,нека да мрът !
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Градските басейни са по-чисти с гаранция!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Вече за пета година хода на Слънчака и правя балконинг отемнайстия етаж и нищо ми няма! Таа година пак!
отговор Сигнализирай
17
Мудьо
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Мутри и проЗти мутреси направиха хотелчета на брега на морето без пречиствателни станции!И сега рИвът!Ко рИвете бе?В лаuHaTa ли ще се къпят хората?Ай сйктир от тука!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Само дето хотелиерите,ресторантьорите ни гледат на туристите,като гладни канибали на бели корабокрушенци!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Пълно е със селкопи дато забиват фасовете в пясъка, плювкат семките по пясъка, хвърлят кочаня от кукуруза където му е кеф и т.н. Пиеш ли от чешмето, ду+е да ти е яко, в прекият и преносният смисъл. Като погледнеш водата един мазен слой отгоре. Бетон до бетоня. Пропуснах ли нещо?
отговор Сигнализирай
Новини