BGONAIR Live

Шезлонгите и чадърите ще поевтинеят, ама друг път


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
ккккккк.....ррр
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
След това изказване, на това нещо, подпалих джапанките къде гръчко!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Къв туризъм е братя, хората ходят за по 2 седмици на Ибиса за 500 евро с билет и хотел, вие това нашето туризъм го наричате. Тукашните туристи са някакви, които не знаят английски и не могат да ползват интернет. Има круизи за по 10 дена 300 евро цената, тука туризъм било. Do you understand me?
отговор Сигнализирай
13
коко
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Най-готиният виц за днес разказан от тази герберска ***.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Taja pak grosotia bama i ponarie ot turisam ama ministerka 4adari schaslongi bes pari na bg more higienata e niska plajovete mlajovete mradni moreto mrasno nama presna riba eftin turisam sa kakvo stava vapros me ministerke or gerb
отговор Сигнализирай
11
Даниел
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Нашите ще довършат туризма отвсякъде. С 10 лева на шезлонг, чадър в Слънчев бряг ще чакат туристи ама друг път.
отговор Сигнализирай
10
Ф.С.В
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Първо -нашето море в крайбрежието си е плитко (не е океан) - и няколко мили напред няма дълбочина 30 метра-- всички велики курорти с хиляди апартхотели бълват химии от пране и фекалии и то пак в морето на някакви си 200 метра - пречиствателните станции са малки -а хотелите са хиляди свързани към канализацията- заливите са замърсени и превърнати в биолигични бомби- плажът е мръсен вонящ на кебапчета и гадна чалга и тази "екстра" си има цена - по 25 лв за чадър и шезлонг- Пълна пародия на туризъм
отговор Сигнализирай
9
Концесионер
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тая Ангелакова ще ме принуди да емигрирам в Северна Корея, толкова ни почерни концесионерския живот.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
преди 6-7 години бях на почивка в тунис.плаж-приказка. хотелите-ниски. чисто,красиво. на плажа - тоалетни. арабина като те види,и ти носи чадър и шезлонг. ако искаш-даваш 1 евро бакшиш,ако не дадеш,нищо не ти казват. храната - 10 дни -не се повтори. кога ще ги стигнем???
отговор Сигнализирай
7
Ф.С.В
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
После тези бонус точки ще ги осребрят - като ги пишат на пясъка до следващата вълна )) ахаххахаха-- какви глупости говорят - алчните бизнесмени искат в кеш - бонус точките са за децата - с бонус точки заплати не се плащат хахахахахахахах
отговор Сигнализирай
6
ined
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
2012 Дянков обеща да падне ДДС-то ама още не е паднало, така че на ГЕРБерси невервам
отговор Сигнализирай
Новини