BGONAIR Live

Идва дълго чаканото затопляне, живакът скача леко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Като радетели за чист и ясен български език, каквито са всички наши журналисти, моля да се въздържате да популяризирате таксиметровия жаргон от Факултето, от рода на "живакът скача", "пиячката на Слънчака", "тапата на Попа", "ММА боец" и т.н..Живак не се ползва в термометрите от над 30 години и много няма да разберат идиома.
отговор Сигнализирай
Новини