IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пролетно почистване – на ред са реките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
fsb
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
още чакаме община Изгрев да ни извози клоните и другите ***, които отрязахме и събрахме при пролетното почистване на околоблоковото пространство..... вече 3 седмици гният
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Кметицата да хваща маркуча и да измие столицата, как могат другите европейски столици да мият всяка седмица улици и булеварди, затова имат и чист въздух, в София ги мият веднъж годишно, затова се разболяват хората от рак.
отговор Сигнализирай
2
Стига с тези ПР
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Акции. Столиюна община отгошаря за някое и друго речно легло и има пари от билетчета и данъци. Какво да каже останалата страна - с хилядите критични участъци и с липсата на всякакво финансиране.
отговор Сигнализирай
1
Масова
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
практика е по села и паланки всички да си изхвърлят *** и строителните отпадъци в коритото на най-близката река.После при снеготопенето и дъждовете реката вдига ниво,има отнесени къщи и се надава рев,КЪДЕ Е ДЪРЖАВАТА?КАК МОЖЕ?СЕГА КОЙ ЩЕ НИ ПОЕМЕ ЩЕТИТЕ,ДАЙТЕ ПАРИ и т.н.Все някой друг му е виновен на Андрешко!
отговор Сигнализирай
Новини