IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рекордна безработица в селата, половината без поминък


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
ффф
преди 7 години
Харесвам 75 Не харесвам 1
90% от селата са МЪРТВИ Минах през 5-6 села в Сакар Изоставени огромни къщи Някакви баби като огънати черни призраци гледат в нищото Коли на по 30 год разпаднали се от ръжда и то 3-4 в цялото село по улиците Оскубани кокошки ровят из *** СТРАШНО Е
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
До Анонимен 8То заради такива като теб сме на това дередже. От там е крилатата фраза: Кво прайш - нищо на работа съм!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 38 Не харесвам 17
Орешарски защо не оправи безработицата в селата?
отговор Сигнализирай
11
бг картинка
преди 7 години
Харесвам 68 Не харесвам 3
Глад в градовете и мор по селата. Работещи бедни в градовете и ликвидация на селата. Обявите за работа са за места, които са менте и е по-добре да бъдат закрити.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 38 Не харесвам 7
Нали си имаме супермен,казва се Б.Борисов.Той ще оправи нещата,въпреки че не е главния виновникза това положение.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 73 Не харесвам 1
Баща ми си кара летата в едно село край Аврен и и там единствените работни места са кметски наместник и магазинерка хран стоки. Всички с желание да правят нещо пътуват, другите пият и копат в градините или гледан по някоя овца, кокошки и др. Все си мисля колко е спокойно там, да стегнем имота и да ходим и ние, ама то не е и село даже Като бях ученик не можеха да ни приберат от делиормана, ама селото беше пълно с ученички от Русчук,София, имаше читалище,ресторант,даже футб отбор-Вихър. Сега е леш
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 31
Селата са за почивка, а за живеене само ако има голям град на близо където да ходиш на работа. Стига сте се тюхкали, свърши времето когато България беше превърната в едно огромно село което да храни СССР.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 66 Не харесвам 8
Фалшива новина. Суджук Паша рече, безработица вече няма. Не работят тези които не искат. Велик е Суджук паша, неспасяем е! Всеки ден с него България губи много. Дали ще може да се възстановим когато го изритат, не знам?
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 43 Не харесвам 12
До 5:Генерал Радев ли имаш в предвид?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 38 Не харесвам 22
Страната е в подем благодарение на мъдрото управление на Генерала.
отговор Сигнализирай
Новини