BGONAIR Live

Начало на пътна лента? Или грешен пътен знак на АМ "Тракия"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
Май някой плаче за проверочен това е указателен знак друг въпрос е дали точно там му е мястото.
отговор Сигнализирай
1
така ли било
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 36
Как така си задължен да се движиш в най-дясна лента? Прочети си пак книжките .... А иначе знакът май наистина е НЕ на място...
отговор Сигнализирай
Новини