IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кой кого бил? Камериерката идвала пияна на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
пожелание
преди 7 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
До един трябва да се срутят бункерите в изродската държава !!
отговор Сигнализирай
3
Господин Никой
преди 7 години
Харесвам 70 Не харесвам 2
аз вярвам на Украйнката ,защото съм сигурен че този *** е лъгал горката жена дошла от 1200 км да изкара някой и друг лев .а затова че този хотелиер е виновен сочат и доказателствата защо никой не идва вече да работи в България от чуждестранните работници .Те много добре знаят какви крадливи разбойници са нашите олигарси ,натрупали богатсва по престъпен начин като неплащане на всичките заработени пари с оправдание за не добра свършена работа.
отговор Сигнализирай
2
Като е идвала
преди 7 години
Харесвам 81 Не харесвам 2
Пияна, защо не я е изгонил веднага. Седяла е месец, ако ще да е спала, щом я е държал на работа, да и плати. Аман от герберизми.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 58 Не харесвам 1
За 300 ? ще го бие и хапе до посиняване маминото синче.А че си е посръбвала то е ясно трезна няма да върти парцала цял ден я.
отговор Сигнализирай
Новини