IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Смяната на времето: Дискомфорт от 3 до 5 дни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Абе....
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Защо никой не се сеща да пита Гришо и каката как им се отразява тази постоянна смяна на часовите пояси?Той е авторитет и много е вероятно по да му се чуе думата.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Aйде, прекратете вечде де !! Някой зачекна това в ш.ибанат.а Европа и ние като папагали - юруш, видяла жабата,че подковават вола и тя си вдигнала крака !!40+ години вече се върти времето,поколения израстнаха с това, да не би да са умрели хората!!Лятото е хубаво с час напред, защото се стъмва късно, денят е мега дълъг, животът кипи Зимата - по астрономическо време. Да, стъмнява се рано, денят е къс, но е зима ! И като останеме на лятно време целогодишно какво - няма да е изкуствено пак ли?!
отговор Сигнализирай
5
az
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
не знаех ,че животните имат часовници и им се отразява смяната на времето , ама щом в статията пише значи е вярно
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
Сега дискомфорт няма. Дискомфортът е на пролет, когато трябва да ставаме по- рано, не можем да се наспим и да отпочинем, а вечер часът напредва по- бързо и не успяваме да си свършим работата. Тогава дискомфортът е повече от месец.
отговор Сигнализирай
3
Унуфри
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
До психиатъра. Колега, животните не сменят часовете, нямат си и на идея. Милиони от нас от друга страна пътуват по един или друг начин ежедневно и сменят чаовници постоянно. Кой с по час на ден - моряци, тираджии. Кой с по 7-8 ч до Чикаго и назад, та... Стига врели некипели. Смяната е не по-лоша от един петък вечер на клуб до сутринта. Тогава да видим как се става за понеделник. Или хората работещи дневна-нощна и т.н. Това вече е тежко.
отговор Сигнализирай
2
Пич
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 12
Стига глупости, на мен ми харесва както е досега зимно и лятно време, и си има предимства!
отговор Сигнализирай
1
са
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Ей,само да ви зададат една тема и я разтягате като турски локум!На който му се спи всяка сутрин пак ще му се спи и обратното!Лошо е когато си търсите работа в неделя,че и на психиатрите я търсите!
отговор Сигнализирай
Новини