IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ще остане ли болницата във Видин без медици?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Валонеца
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
А бе не ме ли чухте бе прав им път!
отговор Сигнализирай
23
видинчанин
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Шокиращо е да сравниш паркинга на спешна помощ-3 стари линейки и паркинга на полицията-30 на нови джипа,нови патрулки с камери,без камери.В момента въвъ Видин пък тече рамонт на площада-сменяват старите камъни с нови-за 15 милиона.Иначе за болницата нито стотинка не можели да дадат!АКО ТОВА НЕ Е ГЕНОЦИД КАКВО ДРУГО Е?
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Скоро останалата България извън София ще стане резерват. Както виждаме от тая година и туристи вече няма по черно море. Е, нищо поне някой ден може от Дискавъри да направят филм за нас по подобие на филмите за Чернобил и Припят. Може даже и от снимал планетата да дойдат да снимат защото тука необезпикоявани от отдавна емигриралите или починали българи ще се навъдят разни отдавна изчезнали видове из буренясали те останки от градовете и курортите
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Видин скоро няма да го има.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
До До 15Ще се преместят на квартира в София. Не виждаш ли че всичко се закрива по провинцията.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
18
До 16
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Ама в София болниците , лекарите и болните са повече от колкото във Видин , нали така ?
отговор Сигнализирай
17
До 15
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Аз да те питам , ако *** или баща ти са от Монтана , Враца , Видин дали ще е толкова лесно и евтино да ходят през седмица да се лекуват в София ?
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
До 14Моето изказване си е много добре, ама ти си *** кат гъс. В София процентът на пенсионерите е нисък, а във Видин сигурно е 70%.Средният осигурителен доход в София е 1300, във Видин е 800. На какво основание твърдиш, че се осигуряеат еднакво?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
Видин, Монтана и Враца са малко население колкото Люлин и може да се прехвърлят за лечение към Пирогов или по болниците в София.
отговор Сигнализирай
Новини