IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Не токсичен боклук, а ценна суровина от Италия съхранявали във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Колко нагло ни будалкат с НЕТОКСИЧНИЯ Б...ОКЛУК!!!Това на снимката са празни кертриджи от офис машини и те според Европейските закони са КАНЦЕРОГЕННИ. Забрането е да се търкалят така, както са ги натъркаляли там и има специален регламент как да се събират, обработват и неутрализират.Тези с дебелата лъжа за "нетоксичния" бо...***, който отгоре на всичкото бил и "ценна" суровина, защо не си го мажат на филия (като вожда, който мазал с мас) и да си я консумират "ценната" суровина?
отговор Сигнализирай
88
За непросветените
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 15
В тонер касетите няма нищо токсично и опасно - съдържат пластмаса, желязо, алуминии и тонер - графит на прах, железни частици или полимери. Ако наистина ще се преработват няма нищо лошо и опасно в това, а напротив спасява се околната среда от тяхното изоставяне и разлагане за стотици години.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Хиляди тонове бо,,,клуци се внасят с кораби от Италия.Навремето Чаушеску така внесе токсични химикали срещу пари от итал.мафия и ги хвърли в черно море.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Герберите ще превърнат България в токсична Сомалия,там също развитите държави си хвърлиха токсичните бокл,,,уци.За пари са готови да разрушат всичко.Те рано или късно със награбеното че избягат.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
ХА-ХА-ХА, *** провинциални номера в стил "Боко-тиквата".Нещо като оправданията на крадец на кола, "Ами влязо да се скрия в чуждата кола от дъжда".
отговор Сигнализирай
84
Totenkopf
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
И къде по точно ще бъде преработена? Защо не го попитахте това?
отговор Сигнализирай
83
овчарин
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
в Бг над 500 фирми внасят *** и всички са с разрешителни документи от зам / министъра по екология ... всички са в играта със парата ..... всички документи от всички институции са ОК срещу ...добра почерпка .... тецовете го горят *** за по евтино и изписват мазут по докумени и делят с кметовете .... обаче по телевизията всички далавераджии се ,,борят,, срещу мръсния въздух
отговор Сигнализирай
82
данъкоплачещ
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
А "Тиквомобил"кога ще си имаме най-сетне,че *** да вземе да се приземи?
отговор Сигнализирай
81
българин
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Тази"ценност"да я изтърсят в двора на Сашо Сви..та и на Драгалевския Ай дук.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Ако бях еко министъра щях да се гръмна.Няма толкова некомпетентни министри другаде по света.
отговор Сигнализирай
Новини