IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Задигнаха 25 000 лв. от магазин, единият е помощник-управителят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
На 22 зам. управител на магазин.....а когато отиде някой сериозен и улегнал на 40, е стар и го разкарват веднага.
отговор Сигнализирай
14
Само питам
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
13
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Коя ли е тая верига..та имат толкова пачки в касата ,помощника видял че тия изнасят парите извън България ,та затова е решил да си останат тук)
отговор Сигнализирай
12
Додо
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Този поне е само продавач в магазин. Много по-страшно и зловещо е, когато съдии, полицаи и лекари отварят задната врата. Уви, има хирурзи, които вместо да оперират апендикс крадат бъбрек, съдии, които оневиняват и пускат психопати-серийни изнасилвачи и убийци и полицаи, които извършват грабежи, отвличания и изнудвания, използвайки класифицираната информация, до която имат достъп. Това е евроатлантическата ни демокрация, както искате го разбирайте.
отговор Сигнализирай
11
Виготура
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Млади последователи на шайкатa геррпп. Крадат от труда на хората.
отговор Сигнализирай
10
2Loop
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
истинският бизнесменназначил 22 годишно пиклеме, при това криминал за зам.управител.това по-подхожда на бардак, а не на магазин.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Криминално проявен, но в частния сектор. Как са го изпуснали и не са го взели в полицията, или е бил внедрен под прикритие.
отговор Сигнализирай
8
Nona
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До БравоТо след 10-20 години,максимум ,няма да има други и тази пандемия ще изглежда като дребна случка
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
браво на собствениците, другия път направо от затвора да си вземат някой за зам. управител и да проверят дали панделата променя
отговор Сигнализирай
6
Браво
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
криминално проявен зам-управител.То какво да се учудваме...тая страна е разграден двор.Закона е врата у поле,и само улавите минават през нея...Тва свидетелства за съдимост,това проверки...Нема нужда.Ако е имало проверка на съдебно минало,и са видели че е крими проявен - да съдят за съучастие този дето го е назначил!
отговор Сигнализирай
Новини