За умрял ели нещо хубаво ели нищо.Къде е гледал и със каква скорост е карал тоя микробус,този ОПИТЕН шофьор,Убиец??? Ами ако е имало пред него нещо по малко?
отговорСигнализирай
25
Анонимен преди 4 години
40
Тъй тъй ,имаме поръчани 8 бойни самолета,още толкова ще поръчваме,медицински спасителни хеликоптери 0 бр,за война ли ще се готвим или ще спасяваме животи на гражданите си,отговора е ясен,ще помагаме на американските бази в страната ни ,да водят войните си
отговорСигнализирай
Всъшност пишат- нарича се да осведомиш населението за случая. Проста балканска клоака те е сътворила, обиждай който те е създал и възпитал, не изстрадалият ми народ. Как е турската лира днес, впрочем?
отговорСигнализирай
22
Леле преди 4 години
30
Да ви кажа- на мястото на тези двама човека щяхме да благославяме Спартана и нуждата на Бац? от PR...Само това ги спасява в момента! Жалко за всички българи, които не са уцелили лош момент в политическата реалност на мафията, за които линейка не идва, камо ли Спартан ... дано се оправят хората, кураж на семействата им!.. пс. Преди години във Франция до Ница се обърна ТЖВ- бърз влак. Голяма катастрофа. Франция прати забравих колко хеликоптера да пренасят ранените в болниците... само казвам
отговорСигнализирай
21
Анонимен преди 4 години
43
Ей ама голяма новина бе :) това в нормалните страни е нещо напълно нормално за което медиите не пишат по цял ден... *** изостаналата балканска клоака аз
отговорСигнализирай
20
Анонимен преди 4 години
66
ЯЗЪК ЧЕ ТИКВАТА НЕ Е ТУК, А Е ИЗБЯГАЛ ПРИ ЗАЕВ, ИНАЧЕ ЩЕШЕ ЛИЧНО ДА СЕ КАЧИ НА ХЕЛИКОПТЕРА ДА ГИ СПАСЯВА!МАЛОУМИЕТО Е ЗАРАЗНО!
отговорСигнализирай
19
До 15 преди 4 години
10
Говорим в сегашно време, а не какво е било. Стара слава живот не спасява
отговорСигнализирай
18
До 12 преди 4 години
31
Бягайте далеч от ямболската болница. С изключение на няколко истински и човечни лекари, които мога да назова по имена, останалото е да не казвам какво
отговорСигнализирай
17
Док преди 4 години
90
Едно време 1985-90 година, до окръжна болница Велико Търново имаше хеликоптерна площадка. Не знам каква беше машината, но си действаше.
отговорСигнализирай
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години