IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

2126 нови случая на COVID, 3642 са се излекували


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
до 12А госпожата кмет на район''Красно село''София?ДБ макар да се отрекоха от нея са я допуснали да стане кмет и да пречи на развитието на Красно село,като слуша Фандъкова и лгавният архитект на София,а те са от ГЕРБ!Ще видим дали няма да клекнат и в парламента на ГЕРБ и колко са адекватни.Има там един свестен Мартинчо,ама е от ДСБ и един адвокат,който не успя да влезе.Другите в ДБ са неясни все още.
отговор Сигнализирай
13
тъй де
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
До Анонимен 10Иди в Израел да живееш на спокойствие, без ''вирус''!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
До Анонимен 11Демократична България! Единствено там са адекватните хора. Хора, които виждат по-надалеч от носа си и егоцентричните си амбиции. Хора, които разбират как функционира развития свят, а не мислят според балкански аршин.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
до 10А какво направи ти?За кого гласува?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 33 Не харесвам 15
15 100 души вече ги няма за малко повече от година, а можеше още да са сред нас. Даваме ли си сметка за какво става дума? Даваме ли си сметка, че всеки ден един самолет с хора си отива в небитието? Тази пандемия се очертава като най-голямото изпитание за хората след 2та световна война. Има някои, които се справят добре. Проверете данните за Израел тази сутрин - 1 (един) починал, а при нас -121. При това те имат 3 милиона повече население. Какво направиха те, а какво ние?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 13
Браво! Почти двойно повече излекувани. Вироса ще свърши безславно като баце.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Всеки ден ще е така до победата!!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 18
801 болни са в интензивни отделения,те са важните.Колко нови заразени са открили е без никакво значение,освен за статистиката.Всички ще се заразят неизбежно е,въпрос на време.Важно е масовата ваксинация да се случи бързо.Този вирус е направен от човек-ФАКТ!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 24
Няяма вирус ! Има нова власт !
отговор Сигнализирай
5
Божигол
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
Защо ни е нужна тази сводка?!Който е "заразен", той си е "заразен"!
отговор Сигнализирай
Новини