IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украинци на протест в Слънчев бряг, искат на хотел, а не в държавни бази


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

216
Xuтлep
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Аз съм от Азовският батальон, 15-16 деца! Утре къде?! Искам хотел!
отговор Сигнализирай
215
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Искам и Аз? На Боровец или Банско зимата, на Слънчака лятото, иначе ще протестирам.
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Тези наглеци не искат ли да бъдат натикани в екарисажа !
отговор Сигнализирай
213
Селянин
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Скоро четох за една майка от Сирия дето избягала с двете си деца и живеела в някаква колиба,отдадена им от някакъв човек.На въпроса как се живее в такива условия с две малки деца,тя отговаря че е благодарна и на това,и биха яли само хляб,но не биха се върнали там,където има война.А *** с претенции.Да не говорим,че един *** с Майбах с украинска регистрация щеше да ни размаже в"Банишора"на червен светофар.
отговор Сигнализирай
212
Морския
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
Когато бягаш от война, не можеш да имаш претенции към този, който те подслонява. Моят дядо е бил бежанец от Одринска Тракия и не е търсил хотел в България, а е бил благодарен и за овчарска колиба.
отговор Сигнализирай
211
Анге Бу
преди 2 години
Харесвам 35 Не харесвам 18
Абсолютно всеки слабоумник с жълто-синия *** в профилната си снимка, трябва да прибере в къщата си поне един украински бежанец! И да го храни и пои!
отговор Сигнализирай
210
Химарс
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 18
Американците пробутват ХИМАРС, Съветцка технология от 60те на Укрите за 6.5 милиона парчето..... Не винете тоя който продава баницата а гоя дет я плаща бухахахах
отговор Сигнализирай
209
Група Вагнер
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 20
Дайте ни на нас :))) Няма да имат никакви други претенции подобно на събратята им от Азовския батальон, Бог да ги прости бухахахаха
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 16
Всички евроатлантици-Боко,Кире,Паси,*** ,Ристе, и други уважаващи себе си защитници на чужди интереси да си вземат укрите и да се омитат от България.
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 18
Ето ви украинци .с..капа.ни бългаски либерасти! Сега нахалните украински к..у.р.ви ще ви такова майката. Няма ли пак някой евро-ли.з.ач да ходи да ги докарва със собствен транспорт и да се бие в гърдите по всички евро.ман..а.ф..ски телевизии.
отговор Сигнализирай
Новини