IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Нито една повече"! Хиляди на протест срещу насилието заради садизма над момиче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

355
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
А пред македонското посолство протест ще има ли? Или Посолството не дава?
отговор Сигнализирай
354
една
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 7
Някои гн.усни тук непрекъснато наистина обвиняват единствено жените - к....и, наркоманки, търсели си го и т.н. - я ми обяснете кои са основно кои са сводниците, разпространителите на наркотици, кой държи тези дискотеки и печели на гърба на такива нещастници като пострадалата, кого хващат да зарибява ученици с дрога и то няма място за повече - огромната част са точно мъже, и рядко жени! Патологични женомразци са тези, дето никоя явно не ги поглежда и единствено във форумите си изливат гнева си!
отговор Сигнализирай
353
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Коалиционният партньор на Политическа Пералня на Делян и Бойко си отглежда мутри вече второ десетилетие.
отговор Сигнализирай
352
Demonaz
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
В бъл хария това ли е най-големия проблем?! Къде бяхте за прегазените момчета от Катуница,а лгбт човеци и големите защитници на правата?!
отговор Сигнализирай
351
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Никога рамо до рамо с умнокрасивитета! Винаги против него! Те са всичко най-долно на света!
отговор Сигнализирай
350
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 6
Тук няколко обвиняват непрекъснато жените за какво ли не, врещят срещу феминизма неистово и се чудят как да вкарат "женските" в пътя, та да си знаели мястото? Невероятно колко от нашите са с допотопно мислене и безхаберие къде е светът. Ами да си намерят някоя такава безмозъчна, има и такива, да я трррепят денонощно и да се чувствуват господари, докато не си намерят майстора и те. Но да не нареждат на другите как да живеят.
отговор Сигнализирай
349
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Бати русоробския сайт братче, пълни изме кяри :)))
отговор Сигнализирай
348
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
ПП и ДБ са организатори на тези протести, не ходете на тях!
отговор Сигнализирай
347
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Освободете момчето, няма доказателства, че той е направил нещо лошо. Тази сама сее нарязала и го е обвинила сега!
отговор Сигнализирай
346
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
То това е гаврене на наркоманчето психопат, аз не искам да нараня физически никоя жена, но мога винаги да е срина емоционално и да е изгоня, тоз обаче решил патриотично да е реже 400 пъти, по добре да е беше убил :)))
отговор Сигнализирай
Новини