IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протестът беше разделен и предстои да бъде овладян


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Искам да попитам
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
N 42, протестиращите с организации ли са искали да преговарят или с правителство и организация ли може да им реши проблема или правителство ?
отговор Сигнализирай
41
Хах
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 4
И тези бяха прецакани!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 9
Това се очакваше да стане. Шоуто приключи. Толкова за поредния купен протест. Сега протестиращите ще се върнат вкъщи, за да пият ракия и да псуват пред телевизора.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 5
Политиците винаги лъжат, а медиите говорят каквото им наредят политиците.
отговор Сигнализирай
38
ОСТАВКА!
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 8
на некомпетентното и корумпирано правителство!
отговор Сигнализирай
37
36-ти
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ти на другият си коментар ще се изкараш по-умен и от Айнщайн бе ? Как така още не си оглавил България с "големият си мозък" ? На каква порода овце "преподаваш знания" ?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Парите по ПВУ са заложени в бюджета. Ако ги изгубим бюджетния дефицит рязко ще скочи над 3% и тогава край с надеждите за еврозоната и приемането на еврото през 2025!
отговор Сигнализирай
35
39
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Знаете, че съм прав ;) ... Чели ли сте старите британски романи? Пред Дикенс, а и доста след него, всичките са се имали за върха на сладоледа. НЕвеорятни и мили хора.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
"Защо тези кюмюRджии не искаха да преговарят само с Правителството, а искаха да участват в преговорите ГЕРБ и ДПС ?" - Просто ми, но ГЕРБ не е ли част от правитеслтвото? И не е ли ГЕРБ с най-много гласове в парламента? Ако ти трябва да преговаряш с дадена организация, с кого ще искаш да преговаряш? С всички в нея? С най-силната фракция в нея? Или с номер 2? Честно те питам!
отговор Сигнализирай
33
Trolru
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 6
Очаква се да им хвърлят прах в очите, да обещаят и подпишат някава хартия без обезпечение, да усвоят мангизите от ПВУ пък после квото стане .
отговор Сигнализирай
Новини