IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Първанов: Нещата в енергетиката са драматични


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Питащ
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Не мислите ли че Гоце яко се е пропил?
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 8
Олаф Шолц: "Путин се страхува, че искрата на демокрацията може да се разпространи в Русия"!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
До13...,,Лукойл "е следствие А не причина.Крадците трябва да влязат в затвора.А не ,,Лукойл " да влезе в затвора Престанете с тоз ,,Лукойл" ...Кой вкара ,,Лукойл" в България...Него преследвайте ,а не ,,Лукойл"
отговор Сигнализирай
12
действителност
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
понеже 95% от обществото не помнят какво са яли вчера и затова тези които ви лъжат постоянно на работното ви място,политиците,в магазина на прИмоциите и сензационно нискитецени,на пазара,в авто-зервиза,в ресторанта и т.н. всички разчитат на КЪСАТА ВИ ПАМЕТ затова се живее постоянно в лъжа(но пък на някои им харесва)...тааа питаите гоце преди 16 години как гордо се радваше по всички поръчкови телевизии че е успял да договори големия ч/Шлем...та има обективна журналистика да попита за ГОЛЕМИЯ ШЛЕМ
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
Русия е страната, където се зачитат традиционните ценности, където се помни историята и се пази връзката между поколенията. Където чувствата между мъжа и жената са искрени и взаимни, където в семейството има майка и баща.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Пo npинциn, Прeвнeлиeв, Бopиcoв и въoбщe ГEPБ вogят cтporo nporepмaнcka noлитиka. Интepecнoтo в cлyчaя e, зaщo Гepмaния нe иcka нaциoнaлизaциятa нa "Лykoйл", a oт cвoя cтpaнa nъk CAЩ нaтиckaт зa тoвa и cъrлacyвaт Пpoмeнaтa cи тyka ga ro нanpaви и yзakoни...?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Комунистите така ли не разбраха , че Путин няма нищо общо с комунизма.Режима в Москва не е комунизъм.Набийте си го в закостенели те глави Москва никога в нямало комунисти А болшевики фашисти.Сега вече олигарси и милиардери Хич не им е до вас комунистите от България.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
Истината е, че ЕС минава на възобновяеми енергийни източници от слънчеви панели и вятърни електроцентрали с ейай и на рисоурс-фрий икономика с ресурси от 3D принтери, но Путин и Руснаците си живеят в някакъв паралелен свят и си въобразяват, че ЕС е зависим от Русия.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Точно този неправи пакостите. Някакви шлемове, някакви каски - 10 години този ни натикваше насила в лапите на руснаците.
отговор Сигнализирай
6
Споко
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
Споко, BG минава на зелени възобновяеми енергии от слънчеви панели и соларни панели.
отговор Сигнализирай
Новини