IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Село Воден пламна, местните са в шок


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 4
от американските бази и хилядите американски войници и техника, хеликоптери ,самолети, колко излязаха да помагат. Преди идваха туски самолети са помагат, сега не може санкции. Така ще си седят в базите икато ни нападне някой натовците.
отговор Сигнализирай
52
Реалист
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 28
*** тепърва ще изживяват ужаса на украинските семейства и ще плащат, задето се подиграват на убитите деца. Това е само началото. - Дай боже да те срещна някъде, амин!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 4
Диви селянии продължавайте да палитее огньовее и да правите мизерия. После чакайте "държавата" да ви спасява всички.
отговор Сигнализирай
50
Реалист
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Как пламна, ей така от слънцето ли? Защото не съм чул да е станало над 102 градуса.
отговор Сигнализирай
49
Памеца
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 2
Освобождават се терени за ФОТОВОЛТАИЧНИ ПАРКОВЕ (отвън ни дирижират това унищожаване на ГОРИ и ПЛОДОРОДНИ ЗЕМИ) и такива с ПЕРКИ локации ! Има много начини за умишлени палежи и после пред овцете да се представя ,че било ФАС хвърлен и други глупости . Тези събития са част от ЗЕЛЕНАТА СДЕЛКА + ако не бяхме окупирани от продажници + ако не бяхме в С***Т***Н***ТО + ако не бяхме част от ЕС такива събития нямаше да се случват ... като в краен случай щяхме да имаме наши си самолети за гасене на пожари !
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Галавата нали вика всичко овладяно, тоя доде не изгори министерски съвет няма да спре да лъже ..
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 2
Геополитиката е най-важна! Какво мислят хората за НАТО в това село?
отговор Сигнализирай
46
Помощ от НАТО
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 4
НАТО изпрати помощ - телеграма в която изказва съчувствие!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 35 Не харесвам 6
Сега БТРите дето натегачите подариха на украинците можеше да спасяват хора ,но нали трябва да сме по-католици от папата. Търпението на хората не е безгранично омразни корумпирани управници.
отговор Сигнализирай
44
Главчев
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
Нема никакви пожари-всичко е хибриудни аттаки из Расия!!!
отговор Сигнализирай
Новини