BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4949
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
И аз така мисля,обществото трябва да се чисти от такава "***",само така ще се доближаваме до европейските ценности ,към които сме се запътили.
отговор Сигнализирай
4948
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой беше тоя Злати Костов?
отговор Сигнализирай
4947
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Той май и Злати Костов бил в кюпа?
отговор Сигнализирай
4946
гражданин
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Браво на тези които са го заковали, такива сърцати служители са необходими на системата, ако ги зня ще ги черпя, още един път хвала.
отговор Сигнализирай
4945
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Брат му и той не е цвете за мирисане..................................
отговор Сигнализирай
4944
Бай Колю
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
А бе какво става с онзи измислен адвокат П.Борисов,нещо май му повдигнали обвинение,какво ли е вършил?
отговор Сигнализирай
4943
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Вярно е! На времето Тончо беше приет от Огнян Дойнов и то докато беше директр на РДВР. Едва ли Оги Дойнов се е вълнувал от процентите разкриваемост на управляваното от Тончо РДВР и едва ли са водили разговори за борбата с престъпността. По това време старият кадър на ДС Огнян Дойнов служеше на еврейския олигарх Григорий Лучански и на основания от него под егидата на КГБ консорциум Нордекс. Тончоо, доста нещица знаем. Не се прави на умрял лисик и на света вода ненапита.
отговор Сигнализирай
4942
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Т.Михайлов направи основна грешка, като се венча с ***. Навремето се пишеше за един от най-върлите подръжници на СДС, но всъщност истината е друга. Малко са просветените, които са в течение на задкулисните му ходове, в т.ч. и тайната му среща с Огнян Дойнов. Бате, бате, всичко знаем.
отговор Сигнализирай
4941
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
още 2-3 годинки най-много и ще му се огънат шенкелите изцяло. то и сега още дъното му провиснало ама си вдига и пристяга гащурите до под гърдите да не си личи. опасва се кат *** от първата световна.
отговор Сигнализирай
4940
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Абе верно тоя бил много дърт. Дедо ми му е набор. Подкара 56 а докато се обърне и влязъл в 57...баси. Къде е ръгнал да се занимава с глупости ми си не гледа старините.
отговор Сигнализирай
Новини