BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4879
Съветския
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Знаете ли кога ще ме хванете, ако реша-точно никога,поняли?
отговор Сигнализирай
4878
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да не би да е бивша косаджийка или бъркам.
отговор Сигнализирай
4877
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не познахте помислихте си за Гурковеца,но не давам ви малък жокер,бабата работи в една палата и е бивша по......ка.
отговор Сигнализирай
4876
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Под вас смеее,ехооооо
отговор Сигнализирай
4875
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кой е водил баба си на пластичен хирург,кой ?
отговор Сигнализирай
4874
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ей лещечки къде се загубихте бе,бобчета малки,е хей , ехооооооооооооооооооооооо
отговор Сигнализирай
4873
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Боре,кажи нещо ,че гледай кво те правят тез лоши хора
отговор Сигнализирай
4872
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Руски,ти пък се моли да е здрава системата на съпругата ти ,с която припечелва ,иначе си загубен.Женати наистина с голява саможертва скалъпва сеймейния буджет,да имаш за комар,бело и бензин.Радвай се и ,че нивото ти на калций в организма е ниско,защото иначе нямаше да можеш да се качив в Х 6 -цата от роги.Знам ,че такива общоприети човешки ценности не те вълнуват ,но съм сигурен ,че моралната ти деградация скоро ще се превърне и във физическа,вероятно т.нар.полиорганна недостатъчност.
отговор Сигнализирай
4871
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Борката е едно нещастно и изстрадало момче,така че престанете да го бъзикате.Човека има един несполучлив семестър в Тракийския университет, поради неграмотност,разбирайте ,че не може да чете и пише,прекъсна. А срамна работа няма,така че нека целува ръка на Квазимодото ,щото иначе семействот му ще вие от глад
отговор Сигнализирай
4870
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Боре,на 46 години си,имаш 10 години трудов стаж като старшина,една година си лежал в ареста по обвинения за грабежи,скъсан си доста,нямаш никакво образование,работиш като шофьор на Руския,това ти е биографията.......Извинявай ама ти кой си и за кво се бориш в тоя живот?Аутсайдер си абсолютен,затова си натискай парцалите при изгнилия зъб да не те уволни и той ,че голем глад.
отговор Сигнализирай
Новини