BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4479
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
ей ту 154, тоя път как така пропусна да пишеш "карафезиев"? нещо да не си болнав бре хах?
отговор Сигнализирай
4478
TУ 154
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Що бре,да няма още някой прибран от Магистрална?То е ясно кой ще е следващият.Разбрахме,че пак ще е от по-старите,но имат ли и за него доказателств а,освен тези които са ги викали преди един месец на разпит в Дирекцията!
отговор Сигнализирай
4477
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
брат ще стигнат до кривата круша, а тя се намира в "колю ганчево". мука и старшинките знаят къде е. е има и в пазарджик де, въпрос на късмет.
отговор Сигнализирай
4476
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Да бе, ние сме си обикновени мирни драскачи. Ние не сме нито нарко-пласьори, нито рекетьори по нощните дискотеки, нито използваме СРС-та за да слухтим наляво и надясно. Ние не помагаме на фирми да теглят неправомерно ДДС, нито пък сме в комбина с мафиотски босове. Ние не бием и не заплашваме свидетели, даже и с крадени коли не се занимаваме.Интересното е, кои сте вие. Още по-интересно е, до къде си мислите, че ще стигнете.
отговор Сигнализирай
4475
AZ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
4474
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ЯВНО ВСИЧКИ СТЕ САМО ДРАСКАЧИ МИСЛЕЩИ ЧЕ ЗНАЯТ НЕЩО Н О У В И
отговор Сигнализирай
4473
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Миронов, Станилов, Митьо Николов, *** от БМБ и още няколко човека, това бяха поръчковите изпълнители на Тончо. Я ми кажи къде са тия в момента. Кво дрънкаш че нищо не се е променило. Хубавите работи стават бавно.
отговор Сигнализирай
4472
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Кво са махнали, Пенчо си вее байрака хич не му дреме. Само си мислите че нещо се е променило. Дясната ръка на Тончо си седи. Кой вършеше мръсната работа на Тончо, кой правеше поръчковите проверки. Какво ще казвате че нещо се е променило.
отговор Сигнализирай
4471
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Не стига, че са оср.ни до ушите, ами продължават да плашат. то бива наглост бива, ама от бивол курбан не бива. Явно в арестта изцяло са изперкали. Нищо, скоро ще им мине делото и айййййде. Чака ги още престой в панделата. Мучо, Кучо, Тоню, Бонбоню и цялото им котило скоро ще са на топло. За дълго и то.
отговор Сигнализирай
4470
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
изгниха им кокалите в ареста на тия мухлювци,пък те нека си НАБЛЮДАВАТ.
отговор Сигнализирай
Новини