BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4419
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Стига сте го генералосвали тоя пръч. А знаете ли що е пръч?Не е мъжка коза. Пръч е мъжки род на пръчка!А що е пръчка - твърда съчка! Най си му ходи "Бай Тоню ментата"! Или "Бай Тоню Алибабата". Много скоро и 40-те разбойници ще си намерят майстора.
отговор Сигнализирай
4418
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ами сега няма да пиша, аще пиша утре като се яви чичо ти Тончо.Мнооо правописни грешки,много.Едни и същи ,колега с нисък интелект, "във" се пише само пред думи започващи с "ф" или "в".
отговор Сигнализирай
4417
Тя
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Дъртьо дъртьо, ама стария вол като влезе в браздата знаеш ли как оре,той знае много номера и хватки,бе наобранки с наобранки.
отговор Сигнализирай
4416
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Адмирации за поета, нищо че имал правописни и незнам си още кви грешки. Важното е, че е от сърце и е готино.
отговор Сигнализирай
4415
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Появяването на бял кон го има и ще го има единствено в болната глава на дъртия, ококорен льохман. Има да си мечтае и добре, че мечтите са безплатни, иначе...пълен фалит. След една година може и да се обръщат към него с "Господин Президент" или "Господин Министър-председател", но в "академията" на д-р Толев.
отговор Сигнализирай
4414
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Помниш ли другарю гейнерал как преди няколко години говореше за едно "теле"? Кой сега е телето другарю гейнерал? Мнооого, ама много още имаш да учиш. Зайооооооо Байоооооо...Зайчончооооо, ЗайТончоооооо......Много кълвеш рибко, кълвеш като шаранче след зима...хахахахахаххахахахахаха.
отговор Сигнализирай
4413
тя
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Къде изгуби се поет,като в голям хипермаркет,какво ще пишеш ти сега ако утре в ОДМВР се яви бате Тонча ,но не с призовка във ръка ,а яхнал коня и размахал секирата?
отговор Сигнализирай
4412
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
4411
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Колега ти не го караш в рими,единствено римуваш "поет" с "плет".Правописните ти грешки са повече от римите.
отговор Сигнализирай
4410
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Браво пич, голямо стихотворение избара.хахахахахахахаха.Аферим, машаала,афедерсин,ашколсун,мерхаба и т.н. хехехехехехехехехе. Добро е, добро е!
отговор Сигнализирай
Новини