BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4369
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
ДО 4410 Следващата година ще гласуваме за ПРЕЗИДЕНТ я вземи да станеш кандидат за мястото на Първанов щом всички и всичко знаете може и да те избератУ С П Е Х
отговор Сигнализирай
4368
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Хей МЪЖАГИ вие от къде знаете кой къде се крие ЗАЙО БАЙО ако се крие на 1 метър вие се криете на 5 метра т е няколко пъти по дълбокоТой се появи в предаването на Сашо Диков и каза някои неща а вие дори на улицата не смеете да се покажитеВ ефира го чуха много хора а вие си драскате скритички тихо мълком аааааааИли МЕЧКАТА Е ГОЛЯМО ЖИВОТНО
отговор Сигнализирай
4367
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Зайкоооооо. Зайо Байооооооооо. Още ли се гушиш? Бъниииииииии, ехооооо. Зайко Байко скрит в хралупката трепери.
отговор Сигнализирай
4366
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
бай тоньо, стига се кри като плъх ами се грабвай и бегом в полицията щото от там те търсят.кво си се свил на раковска у вас.нали си бил мъжкар и юнак грабвай се и не се бави.заешко сърчице носиш заешкооооо. зайко байкооооо.
отговор Сигнализирай
4365
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Всичко знаем ние всичко знаем.
отговор Сигнализирай
4364
до 4408
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
А ти би ли се гордял/а/ с баща или дядо, като тоя екземпляр?Дали щеше да изпитваш гордост от резилите му или от факта, че от как се помни е тясно обвързан с бандитски структури?Че през целия си смислен живот освен да прави мръсотии, с друго не се е занимавал.Жалък човек за който дори не сди заслужава да си губя времето тук, така че чао.
отговор Сигнализирай
4363
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Големи коментари Вие всичките да не живеете заедно у генерала че да знаете абсолютно всичко Четох четох и не намерих едно нещо което да си помисля и да не видя че всичко се знае Щом знаете чак как стоят нещата в семейството Не знам дали има възпитани деца които да мравят и се срамуват от родителите си Ако вие сте такива жалко за вас но явно сте
отговор Сигнализирай
4362
PETIO
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
a smqtai kakav e B.N. KOITO NEGO POZNAVA NEMU I TRQBVA
отговор Сигнализирай
4361
до 4405
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
още по зле ако е така защото точно той/ако имаш предвид Б.НV/ направи цял генерал за смях.смятай какъв е генерала.
отговор Сигнализирай
4360
четящ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
не полковник и за старшина не ставаш Боренце
отговор Сигнализирай
Новини