BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4109
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Това си е направо отчайващо.Пак не мога да прочета нищо конкретно по въпроса защо да се махне.Напишете поне една основателна причина Пепи да бъде сменен.А колкото до това,че ме било страх-направо ми става смешно като се сетя колко смелчаци отидоха да пишат за Пепи в деня на отворените врати когато имаше комплесксна проверка.Беше пълно със смелчаци,направо герой.Аз не съм съгласен с методите му на работа,но не виждам и наистина основателната причина.
отговор Сигнализирай
4108
ХАЙДЕ
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Прав си,но всички ги е страх всеки иска да не е първи, а някой друг да започне нещата.Всички мрънкат и недоволстват,но се оставят да ги мачка един страхлив ***.Казвам страхлив,защото като ми доиде проверка от инспектората и веднага излиза в болнични,вече 3 пъти го прави.иначе е много силен да накаже някой серж....Надигнат ли се всички този път,вече ще го махнат,за да не му дойдат пак на проверка
отговор Сигнализирай
4107
Заралия
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ти май си търсиш оправдания само и само да не се надигне състава,мърмориш като някоя сватя и си страхлив като мишка.Колко по влиятелни хора в БГ са изгонили от Пенчо-тоя ***.Просто и ясно е отива целия униформен състав при Директора и казва,че нчма да работи доакто Гурковския плъх е там и толкова.Оттам веднага ще почна проверка и медиите ще радухат и край.Нещо друго основателно искаш ли или пак ще кажеш,че това не стига ....защото те е страх
отговор Сигнализирай
4106
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Абе за мнозинството съм съгласен и моето мнение е същото,но все пак не почетох и едно основателно обвинение,което да бъде подкрепино с факт.Иначе общи приказки с лопата да ги ринеш.
отговор Сигнализирай
4105
Сз
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
основания многоооо. не ги споменавам за да не излагам града.та мнозинството е на мнение АУТ
отговор Сигнализирай
4104
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Това си и знаех.Нищо основателно.
отговор Сигнализирай
4103
външен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
и Абрашка да си ходи с Пенчев
отговор Сигнализирай
4102
Сз
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
искаме го без шапка .
отговор Сигнализирай
4101
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Добре и какви пречини ще изтъкнем за това,че не желаем да работим под неговата шапка?
отговор Сигнализирай
4100
СТЕНЛИ
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Аз примерно предлагам униформения състав за един час да се събере и да напише писмо до Директора,че не иска да работи докато Пенчо им е Началник!Мисля,че е добра идея,а и всички ще се съгласят щом е колективно и няма да има наказания
отговор Сигнализирай
Новини