IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3629
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Кво стана бе всезнайко, давай да видим кой бяха тези 3-*** простреляни радневски полицаи, кога и къде си го сънувал това. Чувалите с анфетамин найлонови ли бяха или калчищени?
отговор Сигнализирай
3628
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ама пак си си бунак,бе Боре.И си *** бивш ***.Не можеш да се надскочиш.
отговор Сигнализирай
3627
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Аз лично завиждам на този...как го каза - бунак, щото едва ли има друг дето с чиста съвест да се похвали, че се е справил с цял гейнерал от латино-тип. Чисто благородно му завиждам и му се кефя. Де всичките да бяхте като него. Пък то сте едни п.тки, дето само можете да лаете по форумите. По това равни нямате.
отговор Сигнализирай
3626
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
дЖАНКО,ти пък си толкоз ***,че едва ли нещо би могло да те засегне.И ква охрана може да си ти ?!Нали си сърдечно болен , не бива да се вълнуваш,щото идва неочаквано сърдечната атака.
отговор Сигнализирай
3625
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Абе ти имаш ли връзка с главния мозък?Никога на магистралата не са задържани "3 чувала" с анфетамини!Никога не е имало случай с 3-*** простреляни радневси полицаи /поне в последните 50 години/!Ти май не си си пил хапчето?Та кой казваш, че ги е задържал всичките тези разбойници? Я ми обясни да знам, че да не ми се смеят.
отговор Сигнализирай
3624
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Боре,кво стана с теб,бе бунако?!Нали се гласеше да ставаш голям човек.Видя ли,че си остана същия *** селянин,само,че сега ще ядеш нечии други крака.Пълен неудачник си.Много си ходите с оня инфантилния милиционер иВАЙЛО.
отговор Сигнализирай
3623
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Много си зле Б.Н.Глупав,неграмотен селянин.Храните Руския бе бонако,ха,ха,ха.
отговор Сигнализирай
3622
не така
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Стига писа глупости,че ти се смеят. Кой задържа хората на Митьо Очите с незаконно оръжие, кой задържа на магистралата 6 чувала с амфитамини, кой задържа този дето беше прострелял 3 радневски полицаи, кой задържа тези дето вършеха грбежите в Хаинбоаз, кой задърйа оня ден тези с наркотиците. И много други, не пиши поне глупости, породени от злоба.
отговор Сигнализирай
3621
до 3643
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Хохохохоооооо, още по-зле. Излиза че един "пълен ***", разказа играта на един огроооомен капацитет като гейнералчето. Хохохохооооооооооо. Още по-зле за вас. Хахахахахахааааааааааа. Една "гладна ***", както го наричаш, разката м..ицата на един ояден булдог. Хехехеееее.Това показва колко ви е нивото. Айрян без кисело мляко сте цялото тонюво котило.
отговор Сигнализирай
3620
ANARHIST
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Жалки мишки всички сте ибрикчий и доносници , ниама ли да спрете да сплетничете интрижки.Маи ви болят простатите трябва да ги масажирате редовно че иначе почвате сас злобните доносчета.Интернет анонимни МИШКИ УШЕВИ.
отговор Сигнализирай
Новини