BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9939
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Къде се загуби пишман адвокатина Фреди ?
отговор Сигнализирай
9938
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Аз съм бе онзи бившия на п.баня,дето нищо не става от мене.само приказвам празни приказки пък за пет пари работа невърша.кога ще ме връщате ,че тук вече се изморих?
отговор Сигнализирай
9937
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
И г-н Кадиев е сърцат човек.!Който иска може да попита Десито от КАТ.
отговор Сигнализирай
9936
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Р.Кадиев ти си същия!
отговор Сигнализирай
9935
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
До АнонименПенчев може някога и някъде да е бил сърцат, но последните няколко готини беше готов да мине през десетки разбити съдби, за да оцелее. Ако е за това - да, сърцат беше. Наумеше ли си някой да бъде смачкан, намираше начин. Гонеше за закъснения и неспазване наработното време, като същевременно ходеше с магистратите на дълги обеди.
отговор Сигнализирай
9934
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
КАДИЯ ТИ СИ СЛЕДВАЩИЯ ПОДСКАЧАТ ТИ ПРУЖИНИТЕ Ъ...
отговор Сигнализирай
9933
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
Г-н Пенчев беше сърцат човек.На никой лошо не е сторил.
отговор Сигнализирай
9932
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Аз съм Кадията,бивш член от групата на Пенчовистите.Кога ще дойде и моя ред?Искам да последвам пътя на брат ми близнак по съвест Доньо.
отговор Сигнализирай
9931
Сбогом Булдог
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
На този светъл праник Богоявление, БОГ чу молбите на полицаите и ги отърва от най-големия *** в старозагорската полиция!!! Сбогом "БУЛДОГ"!!! Нигога вяма да забравим сътворените от теб мръсотии и при всеки възможен случай ще си получаваш заслуженото от теб!!! Никога не си добре дошъл в Стара Загора!!!!!!
отговор Сигнализирай
9930
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Що си мисля,че вече бял ден няма да види.
отговор Сигнализирай
Новини