BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9619
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Аааа ставало въпрос за Бузовградския топограф Владимир Алексиев и Павелбанския ловец Дончо Узала..
отговор Сигнализирай
9618
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
А третия бозав гей що го няма.Уж има нужда от разходки да си раздвижва златните пружинки.
отговор Сигнализирай
9617
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
УЖАС! Неграмотнико, можеш ли да си провериш правописните и граматически грешки? Ако си милиционер, то тази полиция ще загине! Дончо авджията съм, в момента съм на лов с Алекс Албивосов-моя най-добра приятелка. Оставете ни да се иЗклецаме!
отговор Сигнализирай
9616
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Дончо авджията съм в момента съм на лов с Алекс Албиносов мой най добра приятелка оставетени да се исклецаме.
отговор Сигнализирай
9615
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Знаем си го нашия Дончо ,какъв си е тъпигьоз.Смесица между ***,проклет,нахален и *** чиляк.
отговор Сигнализирай
9614
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Като го пенсионират с парите които незаслужено ще дръпне да вземе да напрай една златна п**ка на жена си,че тя с нея го направи човек и му изкара полиц.служба.
отговор Сигнализирай
9613
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Кво стана с онези два тона орехи където Доньо ги приватизира от онези *** и ги продаде и гушна паричките.Някой се похвали,че ги изяли и изпили на един от многобройните политически банкети организирани от сем.Катилеви.
отговор Сигнализирай
9612
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
сезона дойде ,някой да му направи предупредителен проток ,че Доньо е рисков фактор и може да подпали участъка.
отговор Сигнализирай
9611
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
ще има кой да дава полезни съвети и поддържа котела за отопление в павелбанският участък.Тъй и тъй нищо не става от Доньо,поне да носи дърва и въглища за парното.
отговор Сигнализирай
9610
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дончо съм кво толкова едно стрелбище.те и без това ще я закриват.
отговор Сигнализирай
Новини