BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9319
Ц.Й.
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Пенчо искал да служи до 100г. , че не бил си изпълнил плана с мръсотийките. Ама да вземе баба му да се тръшне отгоре му по-здраво и айде отиде пак кръсчето. С този халтав кръст какъв гурковски плейбой ще е вече. Такъв наперен ходеше а пък сега се крие като мишка. Беше пример за младите полицаи- наперен, всезнаещ, *** по душа, а пък сега остана само последното.
отговор Сигнализирай
9318
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
ааааааааааааа ставало въпрос за Небезизвестният .
отговор Сигнализирай
9317
Панчо
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До бабинотоПенчев е Велик и Незаменим Комисарин! Никой копче не може да му каже и нищо да му направи!Ако трябва,той последен ще врътне ключа на ОД-то,ама изгонен няма да си иде!
отговор Сигнализирай
9316
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Спри да искаш пари от фирмите защото умишлено излагаш мвр.
отговор Сигнализирай
9315
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Голям *** излезе доньо.Свали си униформата ,започна да се прай на директор и започва да се облича с ретро костюми.Дойдоха му на проверка и започна умишлено и съжилително да се облича със скъсаните дрипкави дрешки.Дончо ,смешен си.кажи що скри колите.пък и два тона орехи де отидоха.май за банкети.
отговор Сигнализирай
9314
бабиното
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Какво прави оня мишок Пенчев? Още ли се крие под полата на баба си? Не свърши ли вече с ремонтите в Гурково, че да ходи да си взема наградата от министъра. Да събере служителите да почерпи, пък те да му благодарят.
отговор Сигнализирай
9313
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Че той един косъм няма по плешивата си крътуната
отговор Сигнализирай
9312
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Доньо се похвалил,че колкото косми имал по главата толкова аѝдути сам заловил.
отговор Сигнализирай
9311
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Дончо кво шъ праѝм сега?Банкет или прощално изпращане.
отговор Сигнализирай
9310
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
От празната глава на Дончо ,акъл не се взима.така е по разбираемо.
отговор Сигнализирай
Новини