BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9079
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
До НаблюдателАми продължай бе пич,кой ти пречи да изпитваш,каквито искаш чувства.С едно уточнение обаче,ако разрешиш и въпреки чувството ти на съжаление: Подобни на теб,с не аграрно или там подобно образование,стартираха писането на подобни коментари,от които в момента си възмутен! Нолмално е някои да имат по-различно от нвоето мнение и макар,че го изразяват по неприемлим за тебе начин,не означава,че не е вярно. А ти си плачи за белите мишки,никой не те спира! Въпреки образованието ти.
отговор Сигнализирай
9078
Наблюдател
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Уважаеми колеги,като изключим старшините,които по презупция са малограмотни,то и 90%от т.нар офицери са с аграрно или тем подобно образование ,което личи и от публикациите в този форум.Нивото Ви е изключително ниско,а поведението Ви е на деца в неравностойно поведение,който дават воля на комплексите си и компенсират обществената си незначимост със анонимна злъч.Това ,което изпитвам към тези 90%от Вас,четейки коментарите и наблюдавайки Ви всеки ден,е дълбоко чувство на съжаление.
отговор Сигнализирай
9077
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Питай албиноса и Торбалан те знаят.
отговор Сигнализирай
9076
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз съм Доньо и искам да разбера какво е клизма.
отговор Сигнализирай
9075
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ярмата дончо първо се СИПва пък после се яде.
отговор Сигнализирай
9074
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Дончо съм и питам какво е ЯРМА.
отговор Сигнализирай
9073
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Бял ден невиждан Дончо ,хората с мръсни,подли и кални душички.
отговор Сигнализирай
9072
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Пак съм Доньо и искам да попитам какво е бял ден??
отговор Сигнализирай
9071
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
После го пратих да отиде при албиноса и да подаде втора жалба.
отговор Сигнализирай
9070
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз дончо съчиних жалбата на майора.
отговор Сигнализирай
Новини