BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8199
КАТ СТАРА ЗАГОРА
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
53-годишен старозагорец "олекна" със златна кредитна карта, 500 лева и 100 евро. Мъжът паркирал колата си близо до разклона за КАТ-Стара Загора, за да помогне на свой познат за отстраняване на повреда по возилото му. След около 45 минути старозагорецът установил, че от неговия автомобил са задигнати кожена чанта с документи, картата му и пари.НЯМА ДА СЕ УЧУДЯ И НЯКОЯ КОЛА ДА ОКРАДНАТ В НАШИЯ КАТ А ПОСЛЕ СПОКОЙНО ДА СИ Я РЕГИСТРИРАТ
отговор Сигнализирай
8198
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
И ся кво ше стане със складовете на Мука за продажба на алкохолец?
отговор Сигнализирай
8197
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Не се ли свършиха тия акцизни стоки вече бе ? Червената Соня станал международен трафикант на дрога и хора, тука с някви мухлясали папироси се хвалят ! Браво на всички шефчета !
отговор Сигнализирай
8196
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Старозагорецът Румен Буюклиев, по-известен с прякора Малкия Мук, и аверите му Янчо Терзиев от Стара Загора, Васил Михайлов и Мирослав Пашов, и двамата от Велико Търново, вчера са получили осъдителни присъди, след като се признали за виновни за незаконна търговия с акцизни стоки. Старозагорският районен съд е одобрил споразуменията на прокуратурата с обвиняемите за решаване на делото, пояснила говорителката на прокуратурата Евдокия Димитрова. Четиримата са били осъдени на 3 години лишаване от свобода с отлагане на изтърпяване на наказанието за срок от 5 години за незаконна търговия с акцизни стоки - цигари без бандерол. За извършеното престъпление те са лишени и от правото да извършват търговия с акцизни стоки в срок от една година.
отговор Сигнализирай
8195
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Звъни телефонът. - Ало... Ааа, такова, Ленчето - може ли? - Тя не е вкъщи. - Знам, че не е вкъщи - тя е при мене. Просто питам: може ли?
отговор Сигнализирай
8194
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Каква е дефиницията за оптимист?- Оптимист е мъж, който преди да отиде на среща, смазва ципа на панталоните си.
отговор Сигнализирай
8193
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Англичанинът има жена и любовница ... обича повече любовницата. Французинът има жена и любовница ... обича повече жена си. Българинът има жена и любовница ... българина просто обича да има ....
отговор Сигнализирай
8192
ани
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Два *** си говорят.- Писна ми. Все сме били най-гнусни, най-солени и отвратителни!- Бе... Махни ги тия зли езици!
отговор Сигнализирай
8191
AAAAA
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
G-N NEDEV KAK SI BRE ?
отговор Сигнализирай
8190
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
да бе, те тия избори дедо тончу ги чека още от 2009 г. ама все не му се отваря парашутопландера. он веке удари май шейстачката ама още барабар вуте со мъжете. от 1 април щели да вдигат пенсиите и дано да е верно че май само това ке му остане. свършиа се младите и свестни люде та умрел некой за тоз дрът ръфлек. ама нека си верва - последно у човеко умирала надеждата.
отговор Сигнализирай
Новини