BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6349
Рошав
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Кога бай Гочо е станал отговорник за охраната на Марица изток. Доколкото знам, Иван Филипов е още в кафеза, а отворкото Митьо Николов се е скатал , защото е бил набутан в същата далавера, ама извадил връзки и го пуснали.Тя простотията край няма- докато бяха в системата здравей не казваха, обаче сега е съвсем друго.
отговор Сигнализирай
6348
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Какво стана с Иван Филипов
отговор Сигнализирай
6347
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Че Бенишев е отговорник за охраната на Марица изток. И както Илиян е в Гълъбово май ще е доста интересно като е негов човек. Дали пък е случайно защото е доста удобно.
отговор Сигнализирай
6346
кико
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Може може аххахаха.Ама кажете кво стана с тея муфти-жики-цайсове-мишовци.Замаляха ли вече
отговор Сигнализирай
6345
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Пробвай с Анатоли Бецов , той е най-вървежната мутряга за сега ! За 50 ст. и ако си до него да го пазиш , може да се изрепчи на всеки *** в Станционната градина ! А пък за едно лепило направо чудеса ще свърши .Само че не го пращай по-далеч от Новата баня , щото джи-пи-еса му изключва и губи ориентация !
отговор Сигнализирай
6344
кико
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Кои мутри са варвежни сега в стара загора.Може ли някой да ми каже че търся някой да ми свърши 1 работа
отговор Сигнализирай
6343
анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Илиян беше човек на Бенишев и когато тои беше на власт Илиян беше ***
отговор Сигнализирай
6342
АМИ СЕГА
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
ПРАВ СИ,ТО ЗАТОВА КАТО НИ СЪБИРАТ НАЧАЛНИЦИТЕ ВИНАГИ МРЪНКАТ,ЧЕ НЯМА РЕЗУЛТАТИ И,ЧЕ НА НИКОЙ НЕ МУ СЕ РАБОТИ И ТО ЗА 700ЛВ.АЗ КАТО ГЛЕДАМ ПОЧТИ ЦЕЛИЯТ ЦИВИЛЕН И УНИФОРМЕН СЪСТАВ Я КАРА ДЕН ЗА ДЕН БЕЗ ДА СИ ДАВА ЗОР.НИТО КРИМИНАЛНА НИТО ИКОНОМИЧЕСКА НИТО ПЪК ПАТРУЛА СА РАЗКРИЛИ НЕЩО ВАЖНО ПРОСТО НЕ ИМ СЕ РАБОТИ ,НО ГИ ОПРАВДАВАМ ЗА ТИЯ СМЕШНИ ЗАПЛАТИ ТОЛКОВА Е И СВЪРШЕНАТА РАБОТА...
отговор Сигнализирай
6341
СЛЕПИ ЛИ СТЕ?!
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Вие май,май живеете в някоя друга държава!!Не виждате ли,че който се напъва да работи веднага го натискат шефовете му.А колкото до тоя СУЦ,винаги най-некадърните имат най-високите оценки...Така,че вече 2-ра година след смяната нищо не се е променило..и ощепо-лошото е,че няма и да се промени.Така,че ние сами трябва да се оправяме и сами да търсим повече пари,за да издържаме семействата си...
отговор Сигнализирай
6340
Рошав
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не се зъбя, защото не ми останаха зъби и извинявай ако съм те обидил за Илиян Илиев , но той според мен не е лош човек- познавам го от доста време.Относно парите сте прави, защото наистина им хора ,които чакат другите да ги носят на гърба си , а те се скатават. Субективният момент трудно може да се избегне, но аз предлагам да се оценяме един друг, или всяка група самостоятелно или тайно.
отговор Сигнализирай
Новини