BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6279
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Някои хора ще донесат рози,други карамфили.....Така нелепо свърши един живот.Видях днес следобед до църквата Свети Никола че на цветарските магазини приготвят венци и единият беше от ВИК-Стара Загора.Дано тези поднесени от тях цветя са наистина от сърце.
отговор Сигнализирай
6278
колега
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Тежката катастрофа на автомагистрала Тракия на 15 юни отне живота на говорителя на ОДМВР - Стара Загора Йонка Георгиева. В такъв момент всички думи са излишни. Беше голям човек, истински професионалист и безрезервен приятел. Дълбок поклон пред паметта ти, мила Йони!Поклонението ще се извърши в сградата на Областната дирекция на МВР - Стара Загора, на 16 юни, от 11 до 13 часа.
отговор Сигнализирай
6277
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 53 Не харесвам 1
Йонче, ще останеш в сърцата ни винаги усмихната, забързана и винаги готова да помогнеш ! Почивай в мир !
отговор Сигнализирай
6276
до 6396
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Първо се научи да пишеш на правилен български и тогава коментирай другите !
отговор Сигнализирай
6275
anonimen
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
*** beshe agent i rodnina na benischew gaden prost s edna duma za trepane
отговор Сигнализирай
6274
Питам
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Абе що за човек е Илиян Илиев - началника на РУП Гълъбово
отговор Сигнализирай
6273
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
10.06.11Премиерът: Размажете подкупните катаджииавтор(и): Иван Димов, прочитания: 4929, коментари: 12 Бойко Борисов Снимка: Архив Подкупните катаджии просто трябва да се размазват, инструктира премиерът Бойко Борисов своя вътрешен министър Цветан Цветанов.Вечер хората в новините слушат, че сме заловили кокаин, арестували кораби, тирове. А в същото време на улицата, като им вземат 20 или 50 лева, си викат: Тези за какво ни говорят, на улицата какво става?, заявява Борисов според стенограмата от последното правителствено заседание.Повод за нареждането е доклад на Цветанов за успешната операция срещу пътни полицаи по магистрала Тракия. Десет от тях бяха арестувани, след като скрити камери в патрулките им ги уличиха, че вземат подкуп.Борисов призовава и инспекторатите в другите министерства също да работят толкова активно.Цветан Цветанов подкрепя думите на шефа си и заявява, че МВР работи по сигнали срещу контролни органи в други ведомства и до месец-два щели да бъдат отчетени още сериозни реализации. Действително това са хора, които създават усещането у хората, че няма абсолютно никаква промяна и че ние сме част от това статукво, което го наблюдаваме 20 години, казва вътрешният министър.От разговора става ясно, че МВР все повече ще използва технически средства за видеонаблюдение, за да разкрива случаи на корупция сред различни контролни органи.
отговор Сигнализирай
6272
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Човек дори и билярд като играе трябва да мисли...с кого играе...
отговор Сигнализирай
6271
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ами шофьорите що им дават. Да оставят да им напишат актовете. Дават пък после реват. Те не дават ли подкуп??? Значи задържаните трябва да са 40.
отговор Сигнализирай
6270
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Десетимата подкупни катаджии, заловени при операция Палките, остават в ареста. Това реши късно вечерта в събота състав на Пазарджишкия окръжен съд.Делото за мярката се гледа при закрити врати заради използваните СРС. Както е известно, безобразията на униформените били снимани със скрити камери в патрулните им коли.Според запознати с разследването вече над 30 шофьори са дали показания, че се е налагало да плащат, за да не бъдат санкционирани. Например за липса на пожарогасител водачите трябвало да дават по 20 лв. Шофьор на ТИР се оплакал, че му поискали 100 евро, за да не го глобят за това, че по време на движение е навлязъл в аварийната лента.Най-често катаджиите от Магистрална полиция дебнели на 62-ри километър на магистрала Тракия в посока Пловдив и на 104-ти километър към София и край ханчето Церово.Въпросните участъци са едни от най-скоростните на магистралата и обикновено там се превишава допустимата скорост от 130 км/ч. Това е било използвано като повод автомобилът да бъде спиран и да се започнат преговори с шофьора, обясниха разследващи.На някои от арестуваните катаджии са повдигнати по 10 отделни обвинения в подкуп, а на други по две, заяви пред Труд наблюдаващият прокурор Иван Тасков. По делото в Пазарджик се яви неговият колега Кирил Димитров.Осмината пазарджиклии са обвинени за участие в организирана престъпна група, а двамата пловдивчани - само за рушветите. Съдът прие, че има достатъчно доказателства срещу десетимата и има опасност да се укрият или извършат други престъпления.
отговор Сигнализирай
Новини