BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6129
pichurkin
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Бай Кольо",не е за "лаф да става",ядем,п...м и с.....м в едно гърне,ако някой се издъни - страдат всички/МВР,КАТ,опертивния,кварталния и т.н/.Не може днес да плюеш,ако до вчера си мълчал,нали?!Някак си не е честно-или съм рядко ***....както и да е.Но все пак това са колеги,все пак нищо не е доказано,все пак са хора.Защо е тази злоба?
отговор Сигнализирай
6128
Бате Гойко
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Момчета, имам лично мнение и съм убеден, че момчетата са невинни! Позволете ми да ги познавам и двамата по един или друг начин. Спестете си критиките и излишните и необосновани коментари. И знам, че IP-то ми ще се засече - не ми пука, както и не ми пукаше в началото на демокрацията ! Ха ха ха Завършил съм електроника , бре...
отговор Сигнализирай
6127
бай колю
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
пичуркин, не се ядосвай ,не го вземай на вътре,пък ако ми дойде музата и аз може нещо да кажа.
отговор Сигнализирай
6126
съветския
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ако някой ми дължи нещо ................ми няма лошо бе спасе
отговор Сигнализирай
6125
pichurkin
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Радвам се,че си ме запопомнил Г-н "6235".Просто си мислих,че човек не трябва да е първосигнален,от друга страна не е лошо да се каже или напише нещо смислено.От трета ти да не си ми "крачещата съвест" или някой те е оторизирал да си критик?!Ако не ти стиска пред женати-Да!Тук е и мястото и времето.Но определено е по добре навън/т.е. да плюеш тук/,отколкото навътре/да гълташ/еееееее може и така да ти харесва.Пак стана лично,ама ней се!В крайна сметка говорим за хора от нас,а не за извънземни!
отговор Сигнализирай
6124
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Незнам дали ги наричате мъже или не,обаче в момента в който се завърнат на бял кон много хора ще изплачат и то с кървави сълзи.Да му мислят онези които им отнеха живота,онези които денонощно слухтят за да се издигат на гръбчето на другите.Ей момчета невинни сме!!!!!
отговор Сигнализирай
6123
до 6232
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
те пък едни мъже ............................................
отговор Сигнализирай
6122
до пичуркин
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
о пааааа,ти къде се беше изгубил толкова време, а умнико ?
отговор Сигнализирай
6121
pichurkin
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
опаааа!тука май стана много лично!за тия колеги "sorry" както се казва в един филм/каквото си надробиш-това ще сърбаш".Дано са ги "нагласили" иначе са пичове!ама живота в България е нереален/съдии продават мачове,играчи се продават,политиците си имат цена и т.н./ та тия ли двама нещастни "милиционери" са губещото звено?!Ако са Те, да ги разпрем,ама то имаше и друга сентенция,че рибата се вмирисва от към главата,а тук май една опашка се коментира.А?!
отговор Сигнализирай
6120
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да ти отговоря на въпроса мръснико дето само подстрекаваш и подклаждаш пожара-Ти въобще знаеш ли кои са отстранените Милиционери?Защо приказваш неща които не са верни?Кои от отстранените са завардили и кой ги е забелязал пред дома на Пруския?Не говорете глупости и за неща които незнаете защото само беля може да навлечете ей така без нищо на момчетата.Дай доказателства че го дебнат пред тях с цел саморазправа ***.Широко ти е около врата.Дали знаят къде живее въпросният обект а???
отговор Сигнализирай
Новини