BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5879
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
до съученик: Той поне го завърши, а ми ВИЕ?
отговор Сигнализирай
5878
анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
тука в този саит само *** и минетчии . като сте мхого отворени защо се криете зад други имена
отговор Сигнализирай
5877
до всички
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Това е едно черничко джудже,много грозно, с големи джуки , трътлест *** и избива комплекси като се прави на мъж. Просто не му обръщайте внимание.
отговор Сигнализирай
5876
до бати
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Бате,напиши си името и ще дойда да те пробвам.Айде бате,чакам!
отговор Сигнализирай
5875
до бати
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Бате,*** си,не се обяснявай.Пише се пробваЙ с Й ,неграмотен *** си бате.
отговор Сигнализирай
5874
бати
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
ела ме пробваи и ще те шият отзад
отговор Сигнализирай
5873
МАЧО
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Много е алчен тоз Карафизиев бре,14 години иска само да ***,че и при Злати почнал да прави интрижки с другите момчета които работят за него,искал той да взима най-много от инкасото..
отговор Сигнализирай
5872
бат Бати
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
На Карафизиев що му викат евреина,сигурно е много алчен за пари,хем прави инкасо,хем дава апартаменти под наем,а и лихвар го раздава.Много се е увълчил тоз евреин бре от 100 места иска да ***,няма ли наяждане...бря,бря,бряя...
отговор Сигнализирай
5871
до бати
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Бате,въртиш сучиш все за шперца говориш.Явно си ***,Бате!
отговор Сигнализирай
5870
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Кой Иван , тоя дето търка наровете в ареста , щото се правеше на "чичко добър полицай" ли ?
отговор Сигнализирай
Новини