BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5779
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Гледам тука за пореден път някакви простаци и ембицили отново си напъват орехоподобните малки и гладки , като пингпонки мозъчета да родят нещо умно и мъдро , но някак си твърде несполучливо . Кой , кого щял да сменя и кой на чие място щял да заеме .Всички си имат своите качества , всички са правили грешки ,но най-важното е че всички са качествени хора , а не като вас кухи *** , дребни душици , анонимни мишлета , без достойнство и себеуважение .
отговор Сигнализирай
5778
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 12
Който смята,че Коцето ,Начо и Димо ,са най прецаканите бунаци,моля да гласува кликвайки върху ръчичката с палец нагоре!
отговор Сигнализирай
5777
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ама Светлето, на оня дългия бунак Коцето годеницата,най убави дудуци прави.Направо и оживява татуса ,като го засмуче.Лошото само е ,че Мариян *** я люби и той,язък.Коце,карай микробуса със закуските и да не ти пука ич,*** си беше и *** си остана.
отговор Сигнализирай
5776
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Малииий,много сте прости мильовци!Къде шъ въ крийми по празниците незнам!Много сте ***,ве,за кво въобще роптаете.Бунаци с вас !
отговор Сигнализирай
5775
властващ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
няма да ме пенсионират ще ви гърча всичките тъ............***
отговор Сигнализирай
5774
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ах този б.....*** нали щяха да го пенсионират.
отговор Сигнализирай
5773
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Към този списък забрави да добавиш и памперса,и виненката и пинко т.н
отговор Сигнализирай
5772
до 5873
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Много си прав,като ще те подкрепя с примери за неставащи - Станилов,Д.Дамянав,Конов и т.н. не изключвам другата вероятност но е по малко възможна.
отговор Сигнализирай
5771
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Чува се за Стойно Стойнов че го спрягат,той е полицай в кръвта.
отговор Сигнализирай
5770
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не го познавам добре този колега,но да не е бил старшина.Мое мнение е когото слаган за шеф на РПУ да гледат да не е бил старшина,бил ли е такъв той за цял живот си остава,смачкан е, няма самочувствие,или изпада в другата крайност, а и себеподобните не могат да го приемат.
отговор Сигнализирай
Новини