BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5719
стойчо стефанов
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
къде си батко, къде си баткода ни гърбиш сладко сладко
отговор Сигнализирай
5718
м..ко к...ев
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
я елате пиленца при баткода ви гърбя сладко сладко
отговор Сигнализирай
5717
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ми не чети ве,нормален.На нас ний убу.Кът не ти е добре,занимавай се с нещо по възвишено.
отговор Сигнализирай
5716
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
ХА ХА ХА , браво голяма аналогия,поздрави
отговор Сигнализирай
5715
психо
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Последните няколко дни някой пак не си е пил хапчетата и е напълнил форума с глупости. Да не са закрили психоболницата в Раднево ? Аман от ненормални.
отговор Сигнализирай
5714
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Що да съм ***,ве
отговор Сигнализирай
5713
до 5811
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
5712
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Oх, Батко (4)Гледам всеки денсе навърташ покрай мен,и се питам какс пустия мерак.Гледам всеки денсе навърташ покрай мен,нещо промълви на ухо кажи.Ще ти кажа на ушенце,На момченце като теб,Ден за ден, не си, не си за мен.Ох, ох ти не си, не си за мен.Припев:Хей малката,С теб ще правя свалката.Ти ли, ти ли със мустак,като котарак.Хей малката,с теб ще правя свалката.Не се хаби, не върви,стисната си ти.Ох, батко.Много аз съм спец,и сам първия боец,и жената знам иска своя капитан.Много аз съм спец,и съм първия боец,с мене се реши и не му мисли.Пламнал си ми до уши,Сам пожара угаси,като първи, първи джентълмен.Ох, ох ти не си за мен.
отговор Сигнализирай
5711
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ей ся някой ще го спрат май................
отговор Сигнализирай
5710
сирсемин
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Трепери да *** и дъртия чокън.Викам и "Убу ли тий ся мъ,дърт пръст?",а тя стиснала палците и трепери,кът лист,а оня дъртия деби да и го нахули,да и убу.
отговор Сигнализирай
Новини