BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5649
Гагуин
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз пък съм грозно шимпанзевисоко около метър и деветдесес уродлима пъпешовидна главаи с торс на изсипана ***.Но истинската ми поквара е в душататъй че обида съм и за ***.Далеч над моя интелект е и шимпанзетотова съм аз накратко,общо взето.Но може би и сега ви лъжа вас,ха познайте кой съм аз?
отговор Сигнализирай
5648
ДОСЕТЛИВ
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ооооо,да,мисля ,че това е адв.Свиневски.Познах ли?
отговор Сигнализирай
5647
веселата ферма
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Добър ден децаааааааа............я да видим познахте ли кой съм азИмам уста като кокошо дупеглава като яйцетесни пилешки рамене и гърдисърце на змиякосми като маймунаи заешки калемя да видим кой завчас ще познае кво съм аз
отговор Сигнализирай
5646
Свиневски
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ей,забравеихте ме мен най гнусния роднина на Кузовски.Аз съм станал още по мазен и противен. Днеска пак ашладисах Гинчето Монтьорката,е не точно.....по скоро тя препаса гумения и напроу ми пръсна големия ханш.Ама на мен мий убу,напрау слуз текна от мени.
отговор Сигнализирай
5645
Султана-дърт ибрекчи
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Не се ядосвай ,грозно мое протеже.Аз убу щи го туря в големия нос,с който надушваш всичко.Дали не е пораснал толкоз ,щото много лъжеш......?!
отговор Сигнализирай
5644
Къръмшълъкоф
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Я да млъквате веднага!Аз пък съм най грозен и плаша малките деца с грозната си мутра,но поне тях респектирам.Тъй де запувядвам ви да не пишете!
отговор Сигнализирай
5643
Симчу
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Аз пък съм плешив и ***,ама нищу не казвам.Така ,че и вий не се пулете много.
отговор Сигнализирай
5642
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
кой то с късата крачка
отговор Сигнализирай
5641
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
че май е и много близък със спрягания ..............................
отговор Сигнализирай
5640
а така
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
прав си анонимнико,направо ме кефиш
отговор Сигнализирай
Новини