BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5169
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
spored men spiraite s tozi forum. Mihajlov otdavna nikoi ne go broi za 4ovek.A i ne moje da byde, za6toto e glupak.
отговор Сигнализирай
5168
5234-5235
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
принципа е такъв, съгласен съм по принцип с теб, подчертавам съгласен съм... но в контекста на ситуацията каквато я познаваме през различните гледни точки, като съм казал "напиши нещо смешно" си го приел буквално... никой тук не взима нещага прекалено сериозно...освен онези които приемат за нормално да живеят, чрез престъпления защото така е по-лесно... ако приемаш съвети /не разбирай, че ти казвам какво да правиш/, та ако приемаш съвети, не прекалявай с гугъл и не се вземай прекалено сериозно..
отговор Сигнализирай
5167
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ти Борко,бивш ***-неудачник,също не би могълда си фактор.Седи си на гладния з.....и не се надскачай.
отговор Сигнализирай
5166
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Точно така,не може *** сводник да е какъвто и да било фактор.
отговор Сигнализирай
5165
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
бе те искат да казват сичко бе. кой да е фактор кой да продава бира и кой не. сичко.
отговор Сигнализирай
5164
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ей 5241 значи ли че ти и подобните ти определяте факторите ?
отговор Сигнализирай
5163
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Аааа, проблемът е, че някой се мъчел да е фактор в тоя град. Аха! Трябва нова поправка в НК - който по някакъв начин прави опити да стане или пък да се прави на някакъв фактор в града в който живее, прави се на интересен или по какъвто и да е повод влезе в обектива на обществото - лишаване от свобода от 5 до 10 години! С това ли се занимавате бре? Лелиииииии...
отговор Сигнализирай
5162
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
абе онзи беше онзи беше ... онзи беше пълен *** и *** .
отговор Сигнализирай
5161
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Борьо Недев,спри да цитираш Мекиавели и не си мисли ,че някой ти е враг.Руснака да си седне на *** и да не се изживява като фактор в този град и никой няма да го мачка.Прекалено сте малки ,за да има някакви големи конспирации срещу Вас.
отговор Сигнализирай
5160
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Може и така да е, но ако трябва да си сложим ръка на сърцето, онзи беше неповторим и винаги ще остане ненадминат! Онзи просто беше Хуникат хах! Истината е, че скоро тая държава няма да се оправи!
отговор Сигнализирай
Новини