IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Македонският трябва да е по-голям от българския!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
народа се събужда
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Не само хиляди граждани се събират в София а и в цялата страна. Протеста прерасна и в искане на оставка на Правителството .Протест срещу ограниченията за пушачите имаше и в Шумен, Стара Загора и ТърговищеВ Шумен на протест се събраха около 3000 души, съобщава БГНЕС.Около 2000 души ресторантьори и хотелиери и други граждани излязоха пред общината в Стара Загора да протестират. Те издигнаха плакати: "Не убивайте бизнеса, искаме работа", "Равни права за всички", "Това е дискриминация".Празни столове и маси бяха изнесени на площад "Свобода" в Търговище, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.Те олицетворяват празните кафенета, питейни заведения и ресторанти, които остават след пълната забрана за тютюнопушенето. По този начин представители на над 30 заведения изразиха протеста си срещу ограниченията.Съдържателите са единни в искането си, законът да се върне в стария му вид, като да има зали за пушачи и непушачи. Те настоявват заведения до 70 кв. метра да могат да избират статута си, а нощните да бъдат без забрана за тютюнопушене.Съдържателите на нощни клубове, кафенета и ресторанти протестираха с плакати, на които пишеше името на заведението и цифрата на застрашения от уволнение персонал.Шествия против забраната се очаква да има и във Варна, Пловдив, Хасково, Стара Загора и Велико Търново и Бургас, съобщи по-рано днес Агенция "Фокус".
отговор Сигнализирай
90
Даро
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Видя ли го това знаме и ми се доповръща!
отговор Сигнализирай
89
бай иван
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
малките държави голямо знаме.Преди 1г. ходих до Македония и на всякъде са опънали едни високи пилони със знамена по 20кв.м.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
e tova e istoriata na tia sme6kovci:en.wikipedia.org/wiki/Macedonia_(country)
отговор Сигнализирай
87
CrossFire
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Всички знаем какво се компенсира с големи пилони :)
отговор Сигнализирай
86
andro
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
анимационно риалити
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Преди години бях в Охрид. Хората - дружелюбни, приятелски настроени, почерпихме се взаимно - всичко нормално. Охрид впрочем е най-българският град, който съм виждал - църкви, манастири, тесни възрожденски улици, просто бе като завръщане към корените според мен. Но приятелят, който бе посрещна, ми каза предварително: "Никога не споменавай, че са българи. Кажеш ли го, това е най-голямата обида". И не стигнахме до тази тема. Но исках да ги попитам - а кои сте тогава?
отговор Сигнализирай
84
Пенсионеро
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
А така дедин, тя новината е за пилон и знаме, ама ние требва да си кажеме, че ГЕРБ са виновни-. Само БСП и никой друг. Догодина ке земеме властта и че опраиме държавата, както само ние си знаеме. Оле, оле всички на колене пред БСП.
отговор Сигнализирай
83
до 90
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Добра идея колега.Да ги преместим дружно в чест на макдоналдсите:)
отговор Сигнализирай
82
г
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
нека издигнат този пилон глупаците македонски, за да види целия свят след година ,две албанското знаме на 60 метрова височина
отговор Сигнализирай
Новини