IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Гърция на море, но срещу 4 и 80, в евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
до 16
преди 9 години
Харесвам 63 Не харесвам 2
А Митьовците по морето какви са - не са ли мазни наглеци? И 20 евро да направят таксата, хак ще ходя там на почивка, просто защото там е чисто и НОРМАЛНО!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 47 Не харесвам 41
Малко е .Още по-скъпа да ви я направят, задето ходите да си давате парите на мазните наглеци.
отговор Сигнализирай
15
Рррр
преди 9 години
Харесвам 50 Не харесвам 6
Ми нидейти ходи у Гърция и няма да плащати. Хем искати да сти иврупейци,хем нищети да плащати
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 46 Не харесвам 32
Така е, тука 2, 50, там 3,50 и неусетно ви цакат ли цакат. А вие ходете да им правите оборот при положение, че всяка година техните стачкуващи ни нанасят милиони загуби!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 54 Не харесвам 5
Спокойно,съвсем скоро и у нас през 5 метра ще наслагат система за скубане! Гарантирано от....вие си знаете! Само в БГ демокрацията има тоталитарен вид и то от най- долния мутробандитски и политикомошенически тип.
отговор Сигнализирай
12
М. Аврамова
преди 9 години
Харесвам 63 Не харесвам 8
Ами, там държавата поне си знае интереса... правят пътища и знаеш за какво плащаш... аз съм - ЗА това. В нашата мила България обаче се кланяме и сваляме шапка на вс живо що е ром, турист, бежанец, а за "простолюдието" дето бачка, плаща заплати на неимоверно раздутата държавна администрация, която естествено и не работи.... нас кучета ни яли, плащаме данъци, винетки, всякакви такси и таксички и защо.... е иначе няма как да правим евала на гореизброените, важни господа и дами... от всякакви етноси
отговор Сигнализирай
11
Ники
преди 9 години
Харесвам 55 Не харесвам 7
Защо да трябва да има алтернативен безплатен път? Един вид да може човек да кара безплатно в Гърция, нали?А в БГ-то защо не може да се кара безплатно, а винаги трябва да купиш винетка?Затова Гърция е права, след като ние дерем, защо и те да не дерат?
отговор Сигнализирай
10
Споко
преди 9 години
Харесвам 83 Не харесвам 2
Ако един грък иска да види Роженския манастир, трябва да си купи винетка поне за една седмица-15 лева.15 км магистрала и после пътчето е калпаво, ама няма избор.Нали няма да идва всеки ден, за да си "избие" винетката ?През Сърбия и Хърватска всички плащаме и не питаме "защо" ! А сега ни плашат....Няма страшно.
отговор Сигнализирай
9
redordead
преди 9 години
Харесвам 53 Не харесвам 1
до 6, сигурен ли си, че не взимаме такса или винетките в БГ са станали безплатни?
отговор Сигнализирай
8
до Бранник
преди 9 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
В Гърция плащаме ли винетка, щото тука е така. Коѝто е тръгнал на море това няма да го спре - една бира в таверна е 3.5, а узото 200 мл. е 6 евро. За сега до Серес няма изцяло магистрала, но от там до Солун е перфектна.
отговор Сигнализирай
Новини