IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

SMS: Синове на Турция... започна преврат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 36 Не харесвам 4
Сега на турците ще им спрат и интернета, защото Уикилийкс се закани тези дни да публикува 100 000 документа, отнасящи се до властта в Турция.
отговор Сигнализирай
15
Гошо...Тъпото
преди 9 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Хората в Турция са...стадо.Изтърваха момента за промяна и истинска...демокрация.Ердоган не е символ на демокрацията,напротив,на път е да се изпълни мегаломанският му план за неограничена лична власт в тази бивша империя,а от там на къде ще...избие и той не знай.
отговор Сигнализирай
14
читател
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Идва нощта на дългите ножове.Добре позната схема.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Лош материал. Много политици разчитат на това, познато ни е...
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
до 7: Правило 1 при преврат: Арестувай "омбашията" !
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
"Нормално беше да се излезе на улицата, но не беше нормално да се режат гърла на военните и да се крещят религиозни призиви""Сега религията ще вземе властта над цяла Турция, защото Ердоган има цялата сила и ние ще се изправим срещу много лоши времена, които се задават"-----------------------------------------------------------------В тези две изречения виждаме бъдещето на Турция. Сирия 2.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 27 Не харесвам 7
Баклава и обещания. Големи театри, големи циркове. Хубава работа ама турска. Добре, че бяха кюрдите да ги пазят от ИД, че с тази бизнес политика, нищо чудно сами да се избият.
отговор Сигнализирай
9
честито
преди 9 години
Харесвам 34 Не харесвам 7
Диваци. По митингити виждам основно забрадени и мустаклийски башибозук, нищо общо с митингите преди. Когато бяха нормално изглеждащи хора. И диктаторите са смъртни.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 37 Не харесвам 5
"Мъжът се чуди как не е имало траур, поне за цивилните, които са загинали."Защото са консуматив, мустака ги е изкарал на улицата да му свършат работа, след което ги е изхвърлил в кошчето.
отговор Сигнализирай
7
Момо
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Правило 1 при преврат: прекъсни комуникациите
отговор Сигнализирай
Новини