BGONAIR Live

Вторични трусове ще има. Дали ще се усетят у нас – едва ли!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Мен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Засега в София няма сигнали. И ако има какво? Крайдунавските градове не са ли България? Или само София е важен град?!
отговор Сигнализирай
Новини