IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Скопие гневни на Лисабон, че македонският бил част от българския език


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 24
До АнонименЕТО КАКВО КАЗВА ДУХОВНИЯТ ВОДАЧ НА БЪЛГАРИТЕ В РУСИЯ:НИЕ СМЕ ИСТИНСКИТЕ БЪЛГАРИ,ОНЕЗИ ТАМ НА БАЛКАНИТЕ СА СЛАВЯНИ И НЯМАТ НИЩО ОБЩО С НАС.БЪЛГАРИТЕ ПО РЕЛИГИЯ СА МЮСЮЛМАНИ,А НЕ ХРИЯСТИЯНИ.
отговор Сигнализирай
41
мк форевър
преди 4 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Макетата 100 пъти повториха, че португалското предложение за решаване на спора било най-добро и айде бързо всички да се съгласяват с него, а сега с новото португалско изказване бързо биха задна. В голям филм са съседите и няма измъкване от него.
отговор Сигнализирай
40
бай Тъпчо
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Седнали сме с баджанака на двора на хлад под сайванта, а пък балдъзите на шарена сянка под асмата-щото толкоз им акъла, и от време на време бажанака им подвиква-как сте вие дебелите в тая жега бе...пък мойта щото по-устата му отвръща-Ами също като вас простите... и тъй в дълбокомислени диалози си изпихме по две бири...инак, туй за макетата кво да речеш бе, когато и да ги набъхташ все си закъснял...Събрали са всички псувни и правописни грешки от нашия език, и си напрайли техния...
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До АнонименУмнико, просто са го вкарали в литературна норма българския език, защото има различни диалекти на българския език! ХлЯб е правилно, но на западен диалект, може и хлЕб да кажеш!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
По някой път истината боли.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
До 999ГРЕШИШ БЛАГОДАРЕНИЕ НА "ПРЕДАТЕЛЯ'ГЕОРГИ ДИМИТРОВ БЪЛГАРИЯ ЗАПАЗИ ЗА СЕБЕ СИ ПИРИНСКА МАКЕДОНИЯ,КОЯТО ИМАШЕ ВЕРОЯТНОСТ ДА БЪДЕ ДАДЕНА ИЛИ НА ЮГОСЛАВИЯ ИЛИ НА ГЪРЦИЯ!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Македонският език е най-древният език познат на човечеството. Азбуката му е приета с решение на просветния отдел на битолския окръжен съвет на Югославската Компартия от 21.05.1945.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До Анонимен 34Еми той затова е ютубър. Ако беше историк щеше да е друго. Ако пък беше лингвист щеше да е трето.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
И друго - държава с име Македония никога не е съществувала! БЮРМ се отцепи от Югославия. По настоящем се казва РСМ.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
В Македония се говорят много езици, не им трябва официален език. Където грее слънцето, там е Македония! Империя без граници!
отговор Сигнализирай
Новини