IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

56,1% от македонците смятат, че българите не трябва да бъдат включени в конституцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
мхм
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Хора наистина,дори и да оставим настрана кражбата на история и дискриминацията на македонските българи,тези там в Северна Македония са много изостанали по всякъкви критерии и норми.Трудно биха ги приели като цяло в Европейския съюз.
отговор Сигнализирай
83
Балканец
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
Макето е просто няква си там Българска област като Кюстендил, Враца, Смолян, Перник.... за какво е цялата суматоха и дискусия тук? Няма ли по важни теми като експедицията до Марс и Слънцето?
отговор Сигнализирай
82
D
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
100% от българите смятат, че македонците са пълен б0*кл*ук!
отговор Сигнализирай
81
Д-Р Радев
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
спокойно мончета, аз ще ги вкарам в ред тез македонци. Ще ги ВЕТО докато свалят гащериза в поза Г и не им вкарам самолета знаете къде
отговор Сигнализирай
80
хаха
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 10
еми това е реалността, никой не иска да си има взимане и даване с последния по всички показатели в ЕС. То и незнам какво толкова се чудят българите. И аз да съм и аз няма да ги впиша, утре ще почнат да искат повече и повече. Не случайно, като кажеш някъде, че си от Булгерия, хората почват да въртят очите. Просто сме си известни у ---т--а----й---к--и и никой няма да каже нещо положително за племето. Сорри , че ви наранявам чувставата , но това си абсолютната истина за която сме виновни само ние
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
И ние - българският народ смятаме, че македонците с този свой подход нямат място в ЕС, но избраните от нас "представители - изменици'' нямат доблестта да остоят позициите си както гърците, а послушно махат ветото. Преклонена глава сабя не я сече!
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
Или бг трябва да излезне от ЕС и НАТО или маке не трябва да влиза.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 5
Станали са македонска котчина и плюят бг.
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
До А 100% от Българите Турците и дпс са с РСМ и искат да влезнат. Кючук натискаше Лойко да дига ветото.
отговор Сигнализирай
75
А 100% от Българите
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Смятат, че с такова поведение Северна Македония няма да бъде никога в ЕС!
отговор Сигнализирай
Новини